Jump to content

Forester oświetlenie wnętrza

Filipos

Recommended Posts

Dopiero dziś zobaczyłem że nie świeci mi lampka niebieska w tunelu nawet ktoś wcześniej ja wymontowal została kostka jest też tam jakiś potencjometr nie wiem gdzie taka lampkę dostanę i po co pokrętło w tunelu. Dodam że ta nad głową świeci jak telewizor na czuwaniu.

2 godziny temu, Filipos napisał:

Dopiero dziś zobaczyłem że nie świeci mi lampka niebieska w tunelu....

Kiedy już zobaczysz światełko w tunelu, pod żadnym pozorem nie idź w jego kierunku:D
A tak serio, mam identycznego Forestera jak Twój i nie mam pojęcia o czym piszesz. Jaka niebieska lampka w tunelu? Co za potencjometr? Możesz rozwinąć?

Ja właśnie kupiłem forka miałem takiego jak ty w tym nowszym jest jakaś lampka niebieska w tunelu środkowym ale nie świeci ktoś wymontowal diodę czy coś tam. Choć ta w podsufitce świeci ładnie na niebiesko

15 godzin temu, Daniel2.0 napisał:

A tak serio, mam identycznego Forestera jak Twój i nie mam pojęcia o czym piszesz

14 godzin temu, Filipos napisał:

Ja właśnie kupiłem forka miałem takiego jak ty w tym nowszym jest jakaś lampka niebieska w tunelu środkowym

Mowa prawdopodobnie o SH, a nie o SG.

8 godzin temu, Malyboss napisał:

Mowa prawdopodobnie o SH, a nie o SG.

Tak. Teraz wiem. Kiedy kolega Filipos pisał pierwszego posta, nie miał jeszcze zaktualizowanego opisu. W opisie widniał Forester 2006 158km.