Jump to content

Wymiana płynów w Legacy


Orear

Recommended Posts

Dzień dobry, 
jest to mój pierwszy post tutaj, zatem jeżeli wybrałem niewłaściwy wątek, lub nieudolnie szukałem odpowiedzi na moje pytanie to proszę od razu nie karać, a wskazać właściwy kierunek w stronę odpowiedzi. ;)
Zatem, przymierzam się do bycia szczęśliwym posiadaczem Subaru Legacy 2.0 165KM kombi, automat, rocznik 2006-2007 polift, przebieg 189 000km. Auto było w ASO zatem wiem mniej więcej co trzeba w niego włożyć odnośnie części, które trzeba wymienić. Jednak nie mam pojęcia co do tego jakie płyny stosować w tym modelu i jakie są polecane. Nie mam przy sobie instrukcji, więc jakby ktoś miał takową w pdf, prosiłbym również o udostępnienie. 
Informacje, które zbieram są mi potrzebne do sporządzenia pewnego kosztorysu napraw, które muszę wykonać "na już" od zakupu - planowanie budżetu. 
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Ja po zakupie swojego wymieniałem dynamicznie olej w skrzyni i w dyfrach 1300zł. Olej w silniku + wszystkie filtry 400zł. Z pozostałych to zmieniam benzynę bo szybko się kończy w procesie spalania :P

 

P.S. jeszcze płyn od spryskiwaczy lubi się skończyć :P

 

LINK do instrukcji w pdf

Edited by kamul
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Orear napisał:

Dziękuję za odpowiedź, wiele mi pomogła! :)

Nie ma problemu. Olej w skrzyni i dyfrach wymieniałem w ASO. W silniku i filtrach w innym polecanym zakładzie ;) to tak w kwestii cen jakbyś inne słyszał. Oczywiście dochodzi kwestia co za olej wybierzesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...