Skocz do zawartości

ScoobyLive ScoobyShootOut 2007


Blue76

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA

 

Przyjmiemy reklamy na samochody w zamian za kasę na paliwo (na 4000 km)

 

Sama reklama całopojazdowa to 1000zł :roll:

 

quote]

 

Dlatego można ograniczyć obklejanie samochodu do trzech standardowych naklejek a zaoszczedzone pieniązki dodać do pozostałych.

 

WRC fan może chcesz sie podjąć negocjacji np. Castrolem (Edge) lub BP (ultimate) z ramienia forum dla forumowiczów (miejsce w Imprezie masz zapewnione). :wink:

 

Than Junior - a może ty też chcesz sie wybrać na zlot do Anglii? Może ponegocjujesz z kim trzeba naklejki za paliwo? :oops:

 

(z góry przepraszam jeżeli powyższe propozycje zostaną odczytane jako zbyt śmiałe i moga kogos urazić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

WRC fan może chcesz sie podjąć negocjacji np. Castrolem (Edge) lub BP (ultimate) z ramienia forum dla forumowiczów (miejsce w Imprezie masz zapewnione).

 

Heh, miło, że o mnie pomyślałeś, ale ja raczej się nie nadaję do takich rzeczy ;-) Ale jeszcze trochę czasu jest, może Wam się uda coś zorganizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maćku masz jakiś pomysł dotyczący tego sponsoringu.

Ile aut, jaka grupa docelowa odbiorców itd...

Ponieważ próbuje teraz dograć sponsoring innego dużego projektu, mogę temat sprawdzić.

Czy mamy jakiś patronat medialny ??

Czy ew możemy zrobić jakiś reportaż dla TVN Turbo albo innego programu sportowego.

Jakie są szanse by zamieścić też info z tego event'u ??

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za wyjazd na scoobi zlot do angli ,milo bedzie widziec polskie tablice!Jezdze co roku na wakacje do polski z pod londynu w okolice jeleniej gory jest to okolo 1300 km i wydaje £500 na paliwo +£60 prom w dwie strony to jest okolo 3500zl.Chlopaki zyje sie tylko jeden raz!pozdrawiam i do zobaczenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jacek michalski, dokladnie tyle samo wydalem na podroz do polski i z powrotem :lol:

mam nadzieje ze jednak pojawi sie grupa z polski na tym zlocie tym bardziej ze czytalem ze maja byc auta z takich krajow jak Chorwacja,Litwa,Portugalia,Holandia,okolo 20 aut z samej Belgii no nie wspominajac o subarynkach z anglii bo tych chyba bedzie najwiecej :wink: (w tym moja :mrgreen: ) Do zobaczenia w UK :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

 

wstep 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Byłem na Castle ale nie widziałem zeby sie cos paliło a byłem tam do 14 jakos.Imprezka spoko ale orgnizacja beznadziejna.Spodziewałem sie czegos lepszego . mam nadzieje ze scoobylive bedzie lepsze na 99% sie zjawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...