Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kwestia gdzie? i kiedy?

 

 

HEHEHEH A JA to co nie turbo nie manula ale jeszcze impreza:PPP sub to sub

 

Dobra... to ja chyba jestem w najgorszej sytuacji...

Pościągam wszystkie znaczki H, dokleję AWD, Turbo (lub może nie, bo znów padną niewygodne pytania), Subaru na przednią szybę i może nikt się nie połapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh 28 sierpnia ja wracam z wakacji z tropikow(czytaj PL ci co tu mieszkaja wiedza o co chodzi:PP) ja jak najbardziej za jakis tor mozna wybrac a kto co ma to rybka chodzi o zabawe i spotkani ludzi z podobna pasj , ten kto jezdzil na takie zloty itp wie ze to niepowtarzalna zabawa a i jakis piknik mozna zorganizowa :PPP ktos chetny na wyszukanie toru ??? napiszcie kto i z kad i kiesdy by dal rade i wysrodkujemy miejsce spotkania i czas pogoda nie gra roli bo i tak bedzie padalo:PPPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja jest taka :arrow: co do toru mozna sie zastanowic , ale mysle ze lepiej bedzie spotkac sie w jakis weekend w milej atmosferze, powymieniac doswiadczeniami, spic male jasne, inaczej mowiac po prostu sie zintegrowac :grin: jestesmy rozsiani po calej UK i Szkocji wiec sam wyjazd na takie spotkanie moze okazac sie dla niektorych osob po prostu za droga wycieczka zeby jeszcze wydawac na wjazd na tor :neutral: moge sie mylic wiec prosze mnie poprawic :oops: jezeli ktos jest chetny na smiganie po torach to nie ma sprawy :wink: kontynuujac, mam nadzieje ze wiekszosc z nas da rade sie jakos ustawic i zjedziemy sie naszymi subarynkami juz niedlugo :grin: :wink: kogii licze na Was :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

no to ja tez bede. Janku a co do tego czy bedzie czym sie scigac czy nie to juz zadecyduja panowie u dealera dzisiaj, jak dobrze pojdzie to subaru impreza sti 2000 torbo, V-reg dzisiaj bedzie moja, jesli nie to przyjade ...popatrzec jak sie inni scigaja hehehehe :mrgreen:

a moze na mala przejzdzke zabiora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam starych i nowych nie planujcie tak szybko spotkan poczekajcie na mnie bo moje sreberko dostalo po tylach i na razie niema czym ale do rally GB bedzie nowe i napewno mocniejsze pozdrawiam :grin:

mam pomysla aby ci ktorzy moga odbic troszke z trasy zabrali tych ktorzy chwilowo nie maja 4 kolek, ustalmy gdzie kazdy z nas mieszka i spotkamy sie na (mniejwiecej) srodku w jakims najs pleis :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kwestia gdzie? i kiedy?

 

 

HEHEHEH A JA to co nie turbo nie manula ale jeszcze impreza:PPP sub to sub

 

Dobra... to ja chyba jestem w najgorszej sytuacji...

Pościągam wszystkie znaczki H, dokleję AWD, Turbo (lub może nie, bo znów padną niewygodne pytania), Subaru na przednią szybę i może nikt się nie połapie...

kiwaczek nie marudz nic nie sciagaj i nie zakladaj, honda to tez fajne furka, a mialem prelude wiec wiem co mowie :mrgreen: , chodzi o to aby sie poznac, a czy masz honde subaru turbo czy nie, czy to wazne?? mnie sie wydaje ze nie, tak jak powiedzialem jesli nie dostane kredytu to dalej bede sie cieszyl moja gl-ka i tyle :mrgreen:

OOOO sorki za 3 posty pod rzad, jakos tak wyszlo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spotkanie ,to pewnie po wakacjach. Bo jak mniemam każdy pewnie do kraju Przodków wyrusza :mrgreen: ( incl. me ) wracam 19 sierpnia a po tej dacie spoko można obmyśleć jakiś strasznie chtry plan. Tylko ciekawe co na to moja KONTROLA TRAKCJI?? ( żona znaczy :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronin, dostaniesz kredyt :)

Nie dostalem !!! nie mam rezydenta UK i !@##$@!!@##@@!!## :cry: :mad:

Nie wazne! uzbieram kase i w przyszlym roku kupie za gotowke dwa razy taniej bo nie od dealera, zdziercy $@$~^@$~!@$^~!42 :mad:

 

Spytaj o kredyt w banku, w ktorym masz konto. Nie powinno byc problemow...

A z tymi znczkami i naklejkami to ja sie tylko tak fisiowalem :cool:

Mam nadzieje, ze za jakis czas sie widzimy. Podejrzewam, ze to bedzie wrzesnien, ale i tak trzeba juz zaczal cos planowac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jan Drop to ok ale dalej mam problem bo Moja Kontrola trakcji nie ma uprawnień uprawniających ją do uprawnionego kierowania autem( chyba że coś wymyślę... pewnie się da :twisted: ) ale i tak czekam na spotkanko i może już będzie bulgotał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec po rozmowie z moja "Kontrola Trakcji" stwierdzilismy ze pozbieramy kase przez okolo rok a potem na spokojnie znajde sobie jakas wlasna Turbinke :mrgreen: a do tego czasu naucze sie porzadnie jezdzic 4x4. Co do spota to tylko dajcie znac jak i kiedy ja sie pisze a wrzesien to jeszcze pare miesiecy moze jakis mini spocik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje wrzesien (hehehe do 28 sierpnia mam wakacje w tropikach ..pl) jak nie tor to moze jakis maly piknik nad mozem????dawc propozycje !!! i moze pozbiera sie troche ludu tylko miejsce jak ustalic tak zeby wypadlo posrodku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...