Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

cypis, z moich doswiadczen moge powiedziec ze raczej nie ma problemu, ja jezdzilem tutaj autem z polski przez 2 lata :wink: nawet dwa razy mi je ukradli(za kazdym razem je znalezli) i policja tez sie nie czepiala :lol: moj znajomy ma tu auto ponad 3 lata i tez ma spokoj wiec mysle ze mozesz smialo auto przytargac :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg przepisow mozna jezdzic do pol roku, pozniej trzeba auto przerejestrowac na tutejsze tablice...

http://www.lbp.police.uk/information/dr ... /index.asp

 

Bringing Vehicles into the UK

There are international agreements which provide for the temporary use of a vehicle in a foreign country for a limited time, usually 6 months in a 12 month period. It is the responsibility of the driver to prove how long the vehicle has been in the country. A visitor to the U.K. may use a vehicle displaying foreign plates, provided that all taxes (including vehicle excise duty) are paid in their country of origin. Once a vehicle has been registered in the U.K. it must display a current Vehicle Excise Licence and if over three years old be submitted for a Ministry of Transport Test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

U mnie niestety sprawy potoczyły się nie po mojej myśli. Póki co zakupiłem Hondę, co wcale nie znaczy, że przestałem mieć obsesje na punkcie Subaru. Nie od razu Kraków zbudowali, więc tematu Subaru nie odpuszczam, tylko przenoszę trochę w czasie. Wiem natomiast jedno...jak kraść, to miliony - jak kupować Subaru, to z turbo :twisted:

I jakby jakieś spotkanko na małe-zimne było organizowane to proszę na PW lub GG a postaram się zjawić, bo póki co właścicielem nie jestem, ale pasjonatem jak najbardziej. A może wypad na jakiś tor uda się zorganizować?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wypad na jakiś tor uda się zorganizować?

 

 

tez o tym myslalem :mrgreen: a co do kontaktu z toba to czy na pewno podales dobry numer gg :?: :roll:

 

nr gg jest ok.

 

kiwaczek napisał/a:

jak kupować Subaru, to z turbo

 

czyli subaru bez turbo to juz nie subaru??

 

Tego nie napisałem. Natomiast, jeżeli przyjdzie czas na zakup Subaru, to będzie to model z turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za miesiac bede tez tu umobilniony ciekawa opcja jest silverstone nawet za 170funtow mozna sobie suba wrc wynjac:PPP zreszta pelna tu torwo na ktorych mozna posmigac za niewielkie pieniadze ja po sierpniu sie pisze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, cypis, chyba coś nieteges z tym autem i ceną...

 

:mrgreen: z tego co wyczytalem to mozna posmigac 2,5 godz rajdowką :wink: za 155 funtow :roll: a autem jest .............................. ford fiesta :twisted:

 

to i tak za dużo powiedziane... pośmigasz to może z pół godziny, reszta to teoria i przejażdżka na prawym ....yyyyyyyy...tzn lewym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem jest do wyboru jesli chodzi i rajdowki fokus rs sub imprera wrc ferara i troche innych zabawek za 170funtow znajomy placil tyle (mnie zatrzymala praca ale jade za 2 tyg z nim to porobie filmili) w cenie jest ok 50min szkolenia i ok 30 min jazdy ale...to wrc to i tak wystarczy (ps szkolenie wyglada tak ze sie slucha szybkiego wykladu przejazd na fotelu pasarzera i potem za kolko) wymagane jest prawko chyba min 2 lata z tego co mowil ...sporo jest na str zaraz podam linka ale nie jest pelna oferta tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak powiedzialem nie ma wszystkiego to jest mix ofert a i mala poprawka dzis po meczeniu znajomego wrx a gropowy to byl :PPP sie chlopak troche chcial popisac .....ale niewazne i tak to jedzienzacnie:|))) jak powiedzialem 2 tyg i porobie filmiki to pokaze :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...