Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

patrzac na mapke uk mysle ze najlepiej bedzie spotkac sie w okolicach Leeds lub Yorku :idea: dlatego ze panowie ze szkocji maja dluga droge do przebycia :cool: a ten rejon bedzie mniej wiecej polowa drogi dla tych z okolic londynu jak i dla tych ze szkocji :cool: co o tym myslicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello!

dzisiaj niespodziewanie odbyl sie kilkunastominutowy mini zlocik w osobach Janka, Playera i mnie :) kilka fotek subaraka Playera pod moja chata no i ja na jednym ze zdjec :), fajnie bylo was poznac chlopaki :)

Obrazek

Obrazek

Pozdrowionka

 

PRzepraszam, że się wtrące, ale może nikt tego nie powiedział. Ten siateks w wlocie w ogóle nie pasuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przepraszać... To auto wygląda dokładnie jak je kupiłem, jeśli macie jakieś propozycje poprawienia go piszcie śmiało. Siatex wywalić i nic tam nie wstawiać?

P.s. Ronin, Janek - mi również było bardzo miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz przepraszać... To auto wygląda dokładnie jak je kupiłem, jeśli macie jakieś propozycje poprawienia go piszcie śmiało. Siatex wywalić i nic tam nie wstawiać?

P.s. Ronin, Janek - mi również było bardzo miło.

 

Ten siatex odstaje od reszty. I może tylne świtła na jakieś jdm-owe? ALe to tylko moja opinia :roll: Pisze bo czasami coś się robi i dopiero po tygodniu się stwierdza, że to shit. A ludzie się śmieją :mrgreen: PZDR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeszukaniu kilkunastu stron internetowych natknalem sie na cos takiego :arrow:

http://www.therallyshow.org./

co prawda termin jest dosc odlegly ale moze lepiej bo kazdemu bedzie latwiej zaplanowac wyjazd, no i impreza jest 2 dniowa a swoj udzial potwierdzil nawet Stig Blomqvist.

Wszystko to bedzie sie dzialo na zamknietym terenie wiec tez bedzie latwiej to ogarnac.

Koszt biletow na 2 dni to 21 funtow i mozna zamowic je przez internet i zeby bylo jeszcze lepiej to jest to mniej wiecej po srodku UK wiec chyba lepiej byc nie moze. Reszte mozecie sprawdzic na stronce imprezy.

Pozdrowienia i czekam na odzew co o tym sadzicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprza jest super i mysle z każdy kto wogóle mysli o tym ze jeste fanem subaru powinien na niej być! Nie dla tego ze bedzie na niej w cholere subarek ale że to bedzie rally i ze bedzie na co popatrzec, ze bedzie miły powód dla tego zeby sie spotkać i że jest dobry pomysł Janka czyli tego który ogarnia w tym kraju forumowiczów i Polaków którzy kochają subaru.

Na scooby show poznałem Jacka kogiego i kilku innych ale nasz kontakt niestety sie urwał Janek natomiast jest w kontakcie ze wszystkimi i powinien zostac obwoałny nadwornym moderatorem na UK!!!!

Bo ogarnia subarki, wycieczki, i piwko ze wszystkimi forumowiczami w Anglii!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę :)
to super, zgadamy sie co do szczegolow :wink:

 

nie-ASO troche wyolbrzymiles :oops: :wink: ale dzieki za dobre slowo :wink:

 

kogii, co do piwka to jeszcze damy rade :twisted: ale tak jak rozmawialismy to masz jeszcze szanse zeby sie pojawic i spic to piwko przy okazji :razz: :wink:

 

kiwaczek, super, nie musisz sciagac H ze swojej furki :twisted: jest pare osob z twojego regionu, wiec mozecie sie dogadac i razem przyjechac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie mam zamiar moje cudenko na ok 6 miesiecy przytaszczyc czym moge sie poslugiwac by krokodylkom udowodnic ze auto jest krocej niz 6 miesiecy w kraju??? co musze miec ze soba jada do uk i jakich formalnosci dopelnic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, jak ja jechalem swoim autem do UK nie musialem miec nic szczegolnego przy sobie, (oprocz wiadomych dokumentow)a jezeli chodzi o udowadnianie jak dlugo masz tu auto to mozesz zatrzymac np bilet z promu :cool: generalnie to policja odnotuje cie dopiero jak cie zatrzyma do kontroli co zdarza sie rzadko :smile: ja mialem tu auto ok 2 lat i do tego 2 razy mi je kradli,a policja byla na tyle przytomna ze za kazdym razem pytala sie jak dlugo ten samochod jest w UK :lol: wiec mysle ze nie musisz sie zbytnio obawiac a w razie draki to trzymaj bilet promowy :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...