Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

 

fcuk nie wiem czy po zalożeniu wygluchy ( baffle ) do tlumika zejde do tych 105dba i czy pompke zregeneruja od dyfrów na czas, ale postaramy się :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej, tylko czekam na pompkę od dyfrów już 2 miesiąc i nie wiem czy się doczekam, w przyszłym tygodniu dam znać jak sytuacjon wygląda, dowiedz się jak z tą głośnością i daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam jakieś piździki.... zapraszam do siebie, Buckmore park.... naprawdę fajna sprawa, tyle że na świeżym powietrzu...

 

 

A do Brands Hatch jeśli ktoś będzie jechał postaram się pojawić, ale niestety tylko jako widz. Tak że jeśli ktoś będzie chętny to dajcie znać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuja dobry sklad do zbudowania rajdowki. Wiecie moze gdzie w okolicach Londynu chlopaki sie na tym znaja?

Przymierzam sie do kupienia czegos w roczniku 1995-2000. Do tego chcialbym:

- wstawic klatke

- wybebeszyc srodek

- zamonotwac dwa kubekowe fotele + pasy

- zalozyc mala kierownice

- przykrecic plyte pod silnik

- wymienic zawias

- wsadzic mocniejsze hamulce

Do tego zrobic przeglad silnika i napedu oraz uzupelnic plyn do spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygladalem sie imprezom, bo to sa najlepsze samochody na swiecie. poza tym zrobienie rajdowki z imprezy kosztuje praktycznie tyle co z saxo a frajdy wiecej z czteronapedowki.

 

co masz na mysli mowiac "gotowca"?

 

ponizsza sztuka to dla mnie prawie "gotowiec":

http://www.pistonheads.com/sales/3333224.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa najlepsze samochody na swiecie.

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

-- 19 sty 2012, o 09:50 --

 

sorry mate. Nie wiesz chyba o czym mowisz, zwlaszcza pokazujac to pudlo z gownianá klatká, ktora moze zrobic wiecej szkody niz pozytku :shock: .

 

zbudowanie rajdowki to koszt rzedu kilkudziesiat tysiecy funtow, plus samochod.

 

 

no chyba ze mowisz o czyms zwyczajnym na trackdaye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem powitać kolegów w UK.

Myślę, że do zbudowania amatorskiego auta rajdowego, bo o takim chyba mówimy nie trzeba żadnej firmy. Wystarczy trochę poczytać i pozmieniać to i owo. Można znaleźć auta już przerobione na scoobynet.com .

Przy okazji- jako nowy na tym forum chciałem zapytać gdzie można znaleźć coś o imprezach dla imprez :) mam na myśli jakieś zloty itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakaldam, ze rajdowke mozna zmontowac za paczke fajek. gdybym mial pieniadze i nie znal sie na samochodach to bym wciagnal evo: http://www.ebay.co.uk/itm/Mitsubishi-Ev ... 4cfd9e595c

 

mi jest potrzebna dobra podstawa, ktora bede mogl wybebeszyc. zamonowac nowy zawias i nie plakac jak wydzwonie na pierwszym zaciskajacym sie trojkowym zakrecie.

nie mam mozliwosc samemu zmodyfikowac samochod i dlatego szukam dobrego kowala.

 

sprawdze scoobynet, moze sa juz gotowe samochody do katowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy.

 

jesli mowisz o zlotach ogolnych to pewnie scoobynet, a jesli naszych polskich, lokalnych to tutaj lub na fejsie.

ALe musisz wiedziec, ze nie zdarzaja sie czasto a niektorzy musza zwijac sie przed 22, bo dziewczyna kazala LOL (prawda Robo?) :lol:

 

majkel ja cie prosze... juz nie przesadzaj, a ile dluzej zostaliscie po mnie 10 minut..?!?!?

a po za tym to na mnie ktos i cos czeka w domu a na ciebie??? :twisted::twisted::twisted:

 

-- 19 sty 2012, o 22:24 --

 

btw.

11 lutego wybieram sie na rajd: http://www.wyedeanrally.com/ w roli marshala (bedzie okazja przejechac sie po zamknietych klasycznych szutrowych osach :twisted: )

mozna by cos zorganizowac jak ktos ma ochote...

naliczylem 13 WRC 8) wiec moze bedzie na co popatrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja dotyczy aut uzywanych w krajach, gdzie zima jest duzo soli na drogach... i nie wymiana, a pokrycie srodkiem antykorozyjnym

http://www.subaru.pl/akcja/sprawdz_vin2 ... tion=check

 

na stronach subaru uk nic nie znalazlem... a moze za slabo szukalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja dotyczy aut uzywanych w krajach, gdzie zima jest duzo soli na drogach... i nie wymiana, a pokrycie srodkiem antykorozyjnym

http://www.subaru.pl/akcja/sprawdz_vin2 ... tion=check

 

na stronach subaru uk nic nie znalazlem... a moze za slabo szukalem?

Nie tak dokładnie bo jeśli wahacz jest skorodowany przysługuje jego wymiana. Nonsensem jest zabezpieczenie przed korozją już skorodowanej części.

Tak czy siak jeśli w Anglii akcja nie ma miejsca to i nie ma o czym gadać. Nie szukałem w UK żadnych info na ten temat za przypadkowo znalazłem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...