Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim!!!!

zapraszam na ostatnia eliminacje rallycross uk na torze Croft DL2 2PL Na 6 eliminacji Rallycross ktora odbyla sie 29 09 2011 na torze LYDDEN HILL "POLAND TEAM" wypadl calkiem dobrze!!! Slawek 5-ty a ja 3-ci , potem pojechalismy do Szkocji i 18 09 2011 na torze Knockhill rozgromilem Brytyjczykow (po biegach kwalifikacyjnych zdobylem pole position),a final wygralem nie dajac zadnych szans (leszczom) bylo slisko padal desz jazda po partiach szutrowych przypominala jazde po sniegu,Slawek na dziurawej czesci toru uszkodzil miske olejowa i nie wystartowal w finale.Na koniec sezonu Slawek zdobyl tytul II-wice mistrza U.K. a ja jestem czwarty,WIEC CHYBA NIE JEST ZLE BIORAC POD UWAGE NIE UKONCZENIE DWOCH ELIMINACJI i zdachowaniu jedej 106-tki, wiecej dowiedzcie sie na facebook wpisujac RALLYCROSS UK "POLAND TEAM" zapraszam do obejrzenia filmikow na you tube wpisujac 01AAL tam zobaczycie walke na torze i rolowanie 106-tki.pozdrawiam i ponownie zapraszam na tor!!!

 

-- Śr paź 05, 2011 9:56 pm --

 

Przypominam ze idzie zima i posiadam opony zimowe na sprzedaz, tak jak rok temu dla swojakow troche taniej! Jezeli ktos chce sie dowiedziec czy to dobre opony i czy dobrze drapia snieg to polecam powrocic do tematu wyciagonie karetki ze sniegu , jak i polecam filmiki na you tube wpisujac 01AAL Dostepne sa 17" !!!! i 16" pozdrawiam Tomek "01aal" tel. 07835813417 info@seatbeltservice.co.uk lub 01aal@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki i kolegów z UK i "okolic". Przejdę od razu, bez ściemy, do rzeczy :). Zauważyłem na ebay-u przedmiot, który chciałbym wylicytować, ale osoba, która go wystawiła zaznaczyła możliwość wysyłki jedynie do Anglii. Nie mogę nawet zalicytować na aukcji. I tutaj moja prośba do Was-

 

Czy ktoś z Was mógłby zalicytować w moim imieniu? Oczywiście zapłacę za towar, koszty wysyłki itp. (przelew / Paypal) Jeśli ktoś mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

 

ps. chodzi o małe lampki, czyli o nic co mogłoby sprawiać jakieś problemy logistyczne. :)

 

-- 12 paź 2011, o 14:05 --

 

Anyone? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale coś rzadko na forum bywasz ostatnio, a aukcja konczy sie za 1.5h :P

 

ps. Mieszkasz w Anglii czy w Irlandii? Chciałem do typa napisać, ale chyba ma wyłączoną opcję z udzielaniem odpowiedzi- nie znam się za bardzo na ebay-u :roll:.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/FLOS-WAN-CEIL ... 2a14980889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ktos z "naszych" kupil?

 

-- 14 paź 2011, o 23:31 --

 

panowie moze jakiegos spota zorganizujemy ?? jakies propozycje?

 

Na to wyglada,czytalem wczoraj i jego wyscigowka poszla do Polski,a on zbudowal type r z silnikiem z svx 3.6 z 2 GT30 i ma grubo ponad 900habetek pod maskom.

 

Ja na spotam zawsze,byle by wypalil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc;)

Witam wszystkich serdecznie bo jestem tu prawie nowy i potrzebuje pomocy.

Chodzi o zawieszenie do WRX Prodrive (blobeye), nie wiem co wybrac.

Goglowalem, czytalem rozne opinie i wciaz malo, moze Wy mi cos poradzicie.

Glownie chodzi mi o zredukowanie przechylow karoseri, i zwiekszenie predkosci w pokonywanych zakretach.

Nie jezdze na 'trackdays' i nie chce totalnej deski, glownie miasto, moje wybory to:

BC Racing BR - dobra cena, pelno ustawien, pozytywne opinie ale niestety Taiwan;

KW V1 - drozsze, nie ma tylu ustawien co BC choc moze to nie minus bo skoro spece dobrali parametry wiec chyba zrobili to dobrze, wieloletnie doswiadczenie;

WEITEC Hicon gt - ,,, podobno to tansza wersja KW, czyli pozytyw ,, do mich wieczornych przejazdzek wystarczy a zaoszczedzone kaske wloze w cos innego.

Przyblizone Ceny to okolo: BC-630; KWv1-990; Weitec-750.

 

Oczywiscie wiem ze decyzja nalezy do mnie ale dzieki za wszelka pomoc i opinie .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...