Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

No witam panowie, widzę ze tu trosze cicho na święta się każdy zaszył przy kominku i o forum zapomniał ...

 

no to żeby nudno nie było to ja cos napisze wam ..

 

Mianowicie miałem bardzo ciekawy i atrakcyjny powrót z polski ...

Normalnie trasa z domu do domu zajmuje mi z promem i z 2 h stania w korkach okuło 22-23h , tym razem powrót z pl do uk zajął mi 45 h ;] wiem ze to dobry wynik...

 

po drodze miałem kilka ciekawych historii ...

 

wyjechałem ok 19 i na samym początku zobaczyłem ze nie mam światła nad tylna tablica ... ale to sie szybko naprawiło, i ruszyłem w trase ... ok 22 byłem w gliwicach, zjechałem z trasy zeby odwiedzic znajomych (ROBO). znaleźliśmy bezpieczne miejsce gdzie mozna zostawic samochów, pod komenda policji, i poszlismy na hwile do baru porozmawiać ,

 

po około 1 h wracamy i chciałem jechac dalej ... gdy zobaczyłem samochód to wypalilem 8 papierosów 1 po 2 , (normalnie to nie pale) ...

 

jakiś cham przebiegł sobie po samochodzie od maski po tył , i sie chyba nie spodziewał ze z tyły napotka przeszkodę ( spoiler, juz wysoki) , wiec pewnie skoczył na niego, i dlatego tez go urwał .. . spoiler popękany, poobijany znalazłem za samochodem ... na całym aucie sa ryski bo piasek + lakier = ...

 

dodam tylko ze samochód odebrałem dzien wcześniej od lakiernika, po pełnej polerce , i malowaniu kilq elementów ...

 

oczywiście pojechałem na policje (7 metrów) i zgłosiłem wszytko .. no ale nic ...

 

wrzuciłem spoiler na tylne i dawaj w trasę. po 5 km spaliła mi sie nawigacja, no to myślę szkoda, ale damy rade, dla pewności zatrzymałem się na "CPN-ie" i kopiłem mapę papierowa .. było bardzo tłoczno bo była tam jakaś wycieczka z Rosji ...

 

po przejechaniu 300 km zatrzymałem sie żeby zatankować... zatankowałem , szukam portfela, i okazalo sie ze bardzej niz ja potrzebował go jakiś Rosjanin ... wiec bez kasy i dokumentów ruszyłem dalej ...

 

tam w Niemczech napotkałem na bagatela 11h korek .. spowodowany lodem na trasie, w miedzy czasie zjechałem na "CPN" zatankować...

 

zatankowałem i kupiłem ładowarkę do nokii bo mi bateria w międzyczasie siadała :)

 

przy wyjezdzie widze ze stoi policja i wraca ludzi , pytam niemca o co chodiz , mówi ze jak nie mam zimówek to mnie nie [puszcza , i czeba stac 5h i czekac na zmiane pogody ... zapytalem tylko czy daja mandaty, powiedział ze nie , wiec jade ... dojezdzam a niemka pyta "winter tajer mister" , na co dopowiadam "not winter, multisezon, but my car is awd " powiedziała ze jak jej udowodnie to mnie pusci ... wiec po chwili stałem juz zpowrotem w korku ...

 

po jakichś 30 h jazdy muwie do pasażera , stary siadaj , bo mnie łamie i mam piasek w oczach .. no i sie zmieniliśmy, położyłem sie , ale usnac nie moglem, bo jak tu komuś ufac w takich warunkach ... no i dobrze zrobilem ... po 20 min zatrzymal sie na srodku zjazdu i pyta o droge,

powiedzialem ze prosto .. ruszył 1, 2 gaz .. tył zażuciło, zamiast kontry badz czegokolwiek to był "blok, do spodu... i barierka ... lampa, postojówka , spryskiwacz poszły, do tego zdezak macha i błotnik do malowania ...

 

zrobiłem lampę z worka plastikowego żeby nie leciało do środka, żarówka działa wiec był wypas ... ruszyłem ..

 

majac prom o 23.15 dotarłem na niego przed 10 rano następnego dnia ... i z uśmiechem na twarzy dojechał do domu o godzinie 14 w poniedziałek (wyruszyłem o 19 w sobotę wieczorem )

 

podrzucę kilka fotek, i oczywiście za ortografię przepraszam...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba lepiej bedzie nowa subare kupic .......

 

nie no powiem ci ze nie jest zle. ..

 

sam sie zdziwiłem jak to zobaczyłem, bo myślałem ze przodu nie ma , ale tylko kosmetyka... najgorsze sa rysy .. mam nadzieje ze nie sa az tak głębokie. . jutro umyje auto i sie okaze ...

 

spoiler tez do naprawienia ... albo kupie carbonowy, żeby sie nie bawić z malowaniem ...

 

emgie01, :evil: f....k :evil: az sie noz sam otwiera w kieszeni :evil:

 

 

no jak bym widział gościa co odrywa ten spoiler to by mi sie w kieszeni otworzyło cokolwiek ...

 

 

emgie01, :shock:

Tyle nietegesów w jednym poście :evil:

 

no sory ... pisałem bez wspomagania , jak widać mi nie wychodzi bez niego ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie no powiem ci ze nie jest zle. ..

 

sam sie zdziwiłem jak to zobaczyłem, bo myślałem ze przodu nie ma , ale tylko kosmetyka... najgorsze sa rysy .. mam nadzieje ze nie sa az tak głębokie. . jutro umyje auto i sie okaze ...

 

spoiler tez do naprawienia ... albo kupie carbonowy, żeby sie nie bawić z malowaniem ...

 

Jak tylko rysy to nie tragedia - myslalem ze wycieczka po aucie Ci pogiela blachy a barierka poprawila ..... jak blacha na swoim miejscu to odwiedz najblizszego halforda z numerem lakieru to Ci dorobia idealny - potem tylko cienki pedzelek albo wykalaczka i zalac rysy - potem polerka i bedzie niewidoczne :-)

 

A spoilerka szkoda .... choc karbon brzmi niezle :mrgreen: ...

 

W sumie to chyba jakis dziwny okres byl z wydarzeniami bo nam (dokladnie Agnieszce) drzewo sie na auto zlamalo - w sumie tez fuks bo leglo miedzy dwa auta ,ale macha i blotnik pogiete i migacz rozbity - tez mnie klepanie blach i podmalowywanie czeka jak sie pogoda poprawi - to tak na pocieszenie ze nie tylko Ciebie takie atrakcje spotykaja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jak tylko rysy to nie tragedia - myslalem ze wycieczka po aucie Ci pogiela blachy a barierka poprawila ..... jak blacha na swoim miejscu to odwiedz najblizszego halforda z numerem lakieru to Ci dorobia idealny - potem tylko cienki pedzelek albo wykalaczka i zalac rysy - potem polerka i bedzie niewidoczne :-)

 

A spoilerka szkoda .... choc karbon brzmi niezle :mrgreen: ...

:

 

no jednak farba sama nie pomoze bo jednak ten blotniczek i msaeczka przygiete... zdezak przejdzie chodz tez lakier odprysł ...

 

 

 

 

Wygląda na to, że limit pecha na ten rok już Ci się wyczerpał i teraz będzie już tylko z górki, czego życzę.

 

stary chciał bym .. ale to niestety nie prawda .. zawiesili mnie w pracy ... zreszta chyba czeba sie bedzie wieszac... taki okres ciezki ...

 

emgie01, o Q. :shock: Po przeczytaniu Twojego posta też nerwowo wypaliłem peta, rozglądając sie podejrzliwie po okolicy czy nie czai sie gdzies jakas Q. mająca ochote przelecieć sie po mojej subie :???: Ja pierdziu stary, szkoda na maxa :neutral:

 

 

stary, ja jak zobaczyłem auto to z 7 wypalilem 1 za 2 , a przez całom trase to 2 paczki, z czego jedna to malboro czerowne. . mocneeeeeeeeee...

 

 

panowie lepiej mówcie kiedy jakas impreze organizacji WIR robimy ... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jedz K... do Polski to jakis skur.... zazdrosnik ci po uacie przebiegnie. No masakra i to jeszcze pod komenda policji i zaden nie zauwazyl :evil: . NIGDY nie wroce do tego pie.... kraju i wstydze sie ze jestem polakiem...jak widze takie cos jak Emgie napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emgie01 - kiszka straszna, taka czarna seria :???: . Musze przyznac, ze masz do tego wszystkiego dobre podejscie. Ja przy polowie tych niefartow tak bym sie zaplakal, ze klawisze z klawiatury by mi wyplynely :cool:

 

Na pocieszenie: glowa do gory, moze byc juz tylko lepiej! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie takie pytanko ...

 

czy nie miał by ktoś ochoty na czapkę ?

 

CZAPKI

 

 

bo ja i ROBO zamawiamy, paczka z pl kosztuje 70 łz , wiec jak by nas bylo wiecej to by sie rozbiła przesyłka .. i kazdy by był bardziej zadowolony ...

Za pozno :mrgreen: - juz czapke z SWRT Solberga mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emgie....

przykro mi stary i zastanawiam sie jak ja zareagowalbym??Az ciezko sobie wszystko wyobrazic....najwazniejsze jednak ze Ty jestes caly i zdrowy!!

No bo co do pocieszenia to niestety nic innego nie przychodzi mi do glowy...

3maj sie tam twardo i badz se twardy,heh :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...