Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzyl ktos na te dane z mlotkowni??Sa oki??

 

Sa ok chociaz jak sam widzisz strata mocy jest duza

 

Ptol -3,8% Pwheel 264,7 bhp Ploss 53,2bhp

 

Ale furka jest mega no i niebieska :mrgreen: Ale ja i tak wole Collinowe klasyki :razz: :mrgreen: Wpadaj na spocik 7/8 czerwiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale furka jest mega no i niebieska :mrgreen: Ale ja i tak wole Collinowe klasyki :razz: :mrgreen: Wpadaj na spocik 7/8 czerwiec :wink:

 

A panowie wybieraja sie na oba dni ?? znaczy 7 i 8 ?? Bo ja generalnie skusilbym sie na jeden i teraz pytanie czy sobota czy niedziela...

Jak to wogole widzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie wybieraja sie na oba dni ?? znaczy 7 i 8 ?? Bo ja generalnie skusilbym sie na jeden i teraz pytanie czy sobota czy niedziela...

Jak to wogole widzicie ??

 

Panowie umowmy sie ze o spotach rozmawiamy w spotkaniach zeby nie robic zamieszania :roll: :razz: :twisted: Wiekszosc chyba bedzie na dwa dni :cool:

 

anglik, co z produkcja :?: :smile: Bo niedlugo bedzie nastepna imprezka i potrzeba nowego movie :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa ok chociaz jak sam widzisz strata mocy jest duza

 

Ptol -3,8% Pwheel 264,7 bhp Ploss 53,2bhp

Widzialem i wlasnie dlatego pytalem..

Dowiedzialem sie jednak ze taka strata w AWD ze szperami jest czyms mniej wiecej normalnym i ten wykres jest jak nabardziej OK :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wam.

A ja mam mini klina heheh

Nie obrazcie sie ale ME zaczynaja sie w sobote a nie w niedziele :oops: Mi sie pomerdalo sie troszke niestety sie :oops:

Teraz nie wiem czy przyjade bo na ME czekam juz dluugo a kolejne zjazdy na bank beda i to pewnie jeszcze w lecie wiec i tak wczesniej czy pozniej sie pojawie!!

Chyba ze naprawde ta impreza jest czyms szczegonym i naprawde warto przyjechac :?: :roll:

Tak sie rozpedzilem z faktem ze przyjade... ale na usprawiedliwienie moge dodac...nie zapomnijcie ze ja jestem fanem pilkarskim i "formulowo-1ym "...pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj warta impreze warta!!!!!!inny klimat niz wrc specyficzny bardzo no i jak czesto masz okazje zobaczy scigajace sie B grupy, auta z dakaru itp razem wlacznie z historycznymi....

POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: nooby sluchaj z tego co kojarze to Polska gra w niedziele (8ego) wiec niejako mozesz pojawic sie w sobote no chyba ze tak jak piszesz jestes wielkim fanem pilki noznej i ogladasz wszystkie mecze jak uwazasz....... ja szczerze polecam i mysle ze wszyscy ktorzy byli tam choc raz powiedza to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w Alton Towers, oprocz tego ze pogoda .... brytyjska :P To bylo swietnie! Kazdemu polecam, wrazenie jako tako oddaja filmiku na youtubie, polecam wiec wpisac hasla typu:

 

"Alton Towers Oblivion"

"Alton Towers Rita"

"Alton Towers Air"

 

Szkoda tylko ze wiekszosc atrakcji bardzo krotka w porownaniu do innych parkow :( I Nemesis byl zamkniety... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobby, tak jak chlopacy mowia Impreza jak Impreza jest mega :twisted:

Wierze ci ale chyba raczej sie nie pojawie....

 

Poza tym mam tutaj linka dla was..zeby klocki do STI byly najtansze heheh,dobre.

Fakt ten zwiazany jest pewnie ze sprzedaza tak jak mi ktos podpowiedzial...albo - jest to jakas podroba z Pakistanu :lol:

 

http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/pr ... ts_id=1321

 

Przy okazji popytam o fajnego DUMP VALVES'a... dla mojego silnika czy dokladniej piszac, dla mojej chlodnicy turbiny....

Mam nadzieje ze pomozecie bo z tego czego sie juz zdarzylem dowiedziec to jest ten zawor sprzyjajacy dla turbiny,dobrze wyczytalem :?:

dzieki za info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ma moze ktos z Was ten DV? ---> http://www.scoobyworld.co.uk/catalog/pr ... ucts_id=99

Przymierzam sie z kupnem i chcialbym jakies EWENTUALNE opinie na jego temat.

Pozdrawiam

U mnie taki siedzi :mrgreen: - bardzo przyjemny odglos - na zewnatrz glosny w aucie slychac pieknego weża :lol: - dzwiek nie denerwuje...

Troche mi sie ostatnio dzwiek zmienil jak wyrzucilem rezonator z dolotu (tlumik szumow) - ale bardziej mysle ze to wynika z nalozenia odglosu zaworka z odglosem z wlotu powietrza...

Generalnie polecam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...