Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

co to ? wszyscy zaniemowili aha rozumiem przygotowania do swiat mycie samochodow czyszenie tapicerki odkurzanie wnetrza coz tak juz bywa raz do roku naleza im sie generalne porzadki :grin: :grin:

 

Moje autko ma jeszcze na sobie Walijskie blotko :razz: A po nowym roku idzie do nowego wlasciciela :sad: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie zglaszam londyn wita:PPPP a zaniemowili ze po sobocie u szumona to glowa mnie do poniedzialku bolala:PPP(zreszta byles wiesz:PPP) a ja w piatek zmylem bloto z wali a tak pienie wygladala

 

ps panie kolego z pod londyny wal na gg albo priv jak moge to pomoge:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po nowym roku idzie do nowego wlasciciela :sad: :cry:

 

Jak to :?: :?: Co masz w planach? Pochwal się :wink:

 

A ja w czwartek do kraju przodków uderzam :mrgreen:

A ja już od ponad dwóch tygodni w Ojczyźnie :mrgreen:, a najlepsze jest to, że jeszcze Tu trochę zabawie :cool:

 

Pozdrawiam wszystkich na Wyspie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2008 coś pomyślimy i pewnie w końcu spotkam ziomali :twisted: . Co się odwlecze.........itd.

 

Chyba bedzie do tego okazja.....jak sie uda to dosyc szybko :wink:

 

 

Jak to :?: :?: Co masz w planach? Pochwal się :wink:

 

Powiem tylko ze na bank bedzie to classic :razz: :wink: A Ty kiedy wracasz do jukej :?: :smile: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiek byl na walli i to byla milosc od pierwszego wejrzenia (no moze 2go:PP) chlopaki pytacie sie na co .....chlopak chce byc na topie MY08:PPPPPPPPPPPPPP

 

ps nottingham macie pokoje juz:)))3 z opcja na wiecej ...jak sie cos zapowiada przed sylwestrem po dajcie znac , jak nie to do 31grodnia:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty kiedy wracasz do jukej :?: :smile: Pozdro

 

Szczerze mówiąc to...nie chce mi się wracać :oops: . Zobaczymy jak będę myślał za miesiąc, lub dwa, bo tyle prawdopodobnie zajmie mi zrobienie PJ kat. C (zresztą zależeć to będzie od moich umiejętności tzn. ilości poprawek :)). Bez prawka nie zamierzam się stąd ruszać :smile:, bo to sprawa dla mnie priorytetowa.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez prawka nie zamierzam się stąd ruszać :smile: , bo to sprawa dla mnie priorytetowa.

 

 

bardzo dobrze Bartek !! jak zrobisz C to odrazu rob D na busy i dawaj do mnie do Notts :!: :!: :!: olej narazie przyczepe , chyba ze masz cos nagrane...

wracajcie szybko, pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...