Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla ekipy forumowiczy z UK (Jan Drop ;) ), choc w koncu sie nie spotkalismy, nawet jak bylismy w tym samym miejscu w sobote ;) Bedac juz przy OSie chcialem zadzwonic i spytac gdzie dokladnie stoicie, ale zasiegu nie bylo :(

 

Poruszalismy sie granatowym Legacy 2.5 na polskich blachach, moze ktos sobie przypomni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac juz przy OSie chcialem zadzwonic i spytac gdzie dokladnie stoicie, ale zasiegu nie bylo :(

 

Tak z tym zasiegiem to byla lipa na maxa :sad: Co do Legacy to nie widzialem niestety takiego, a na stadionie byliscie :?: Prawde mowiac to rozmowa przez tel na stadionie byla mocnym nieporozumieniem....w sluchawce tylko trabki bylo slychac :roll: Dzieki i rowniez pozdrawiam :wink:

 

 

cypis, podeslij mi na maila swoje fotki :wink: jdrally@wp.pl :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis jak masz jakies ciekawe filmiki i zdjecia, daj znac czym predzej, to bede dzialał z nastepna "superprodukcja" :wink: hehe

 

materiał spakuj i wrzuc gdzies na upload,

 

gdzie ty uciekłes na koniec, szukałem cie po całym stadionie :lol:

szkoda , ze sie nie spotkalismy ale jak dobrze pojdzie to sobie odbijemy w sylwka na Tamiza :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS robert wielkie dzieki za nocleg i wspolnie spedzone 3 dni pozdrawiam wszystkich raz jeszcze !!!!!

 

spoko nie ma problemu, to ja thx za bilecik... :mrgreen:

co do fotek to jak bede mial czas wieczorkiem to cos pokombinujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo zdjecia mnie zabily :shock: wypas na maxa, naprawde swietna robota, jesli mozesz napisz jakim sprzetem to cykales, rewelacja !!!!

 

cypis widze, ze wrzuciles wszytko co miales w pamieci :mrgreen: najbardziej podoba mi sie pierwsza fota z fotelem w kącie :grin: martwa natura ??? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...