Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie...

Ciesze sie ze sie steskniles :mrgreen::P

 

Wszystko po staremu :)

Tzn nie... :mrgreen::mrgreen:

Zdalem w Polsce kat "E" i chyba nadchodzi pomalutku czas aby z "B" przesiasc sie na "C" "D" lub "E".

Jest komplet i chyba najwyzszy czas aby zaczac ktorakolwiek z literek wykorzystywac :mrgreen::mrgreen:

Sie zobaczy sie...a co do planow?? Nie mam zielonego pojecia...Zycie pokaze :) heheh :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez doświadczenia 2 lata trudno znaleźć prace. Wszedzie agencje, a one nie wezmą bez 2 lat.

Nie marudz :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Wiem jak wyglada sytuacja,ale zawsze sa ale.... Kumpel zdal "E" we wrzesniu... W listopadzie/grudniu gdy bylo ogromne zapotrzebowanie i brali kogo popadlo,zalapal sie i jezdzi juz 8 miesiecy..bez zadnego doswiadczenia... :)

Apropo kat."C", to mam ja juz 22 miesiace :P

Poza tym mam dojscie na "E" ale w okolicach Leeds.

Pozyjemy zobaczymy :P

 

A tak poza tym..to jak zdroweczko chlopaki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez doświadczenia 2 lata trudno znaleźć prace. Wszedzie agencje, a one nie wezmą bez 2 lat.

Nie marudz :mrgreen::mrgreen: :wink:

 

Wiem jak wyglada sytuacja,ale zawsze sa ale.... Kumpel zdal "E" we wrzesniu... W listopadzie/grudniu gdy bylo ogromne zapotrzebowanie i brali kogo popadlo,zalapal sie i jezdzi juz 8 miesiecy..bez zadnego doswiadczenia... :)

Apropo kat."C", to mam ja juz 22 miesiace :P

Poza tym mam dojscie na "E" ale w okolicach Leeds.

Pozyjemy zobaczymy :P

 

A tak poza tym..to jak zdroweczko chlopaki??

 

Siemka szefie szefow

 

dalej chcesz sie podpiac pod komp,tak pisze bo w ponidzialek jestem w newbury na rolkach z duncanem wiec jesli masz czas?

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka szefie szefow

 

dalej chcesz sie podpiac pod komp,tak pisze bo w ponidzialek jestem w newbury na rolkach z duncanem wiec jesli masz czas?

Pozdrawiam wszystkich

Siemka Szefuncio :mrgreen:

Jesli chodzi o poniedzialek to chyba nici z tego.

Co tam w ogole slychac??Jak furmanka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, mam pytanie do was jako dłużej tu będących

 

jakie są ceny za WRX STi 1 generacji? chodzi ofkors o Imprezę

 

czy to auto wygląda sensownie? i cena normalna?

http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... 0387810223

 

nie mam jeszcze pracy ale chcę wiedzieć jak długo będę musiał zasuwać na wymarzone Subaru :D

 

i jak to jest z insurance? przypuśćmy że chciałbym kupić takie auto i np tydzień później wrócić nim na kołach do PL...

 

byłbym także wdzięczny jak by mi ktoś powiedział koszta sensownej przekładki (takiej żeby nic nie brakowało)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam UK ! :mrgreen:

 

Chcialbym sie zapytac czy macie moze rozeznanie o renomie oraz czy ta firma jest godna zaufania ? Mowa tu o SVA Imports. Głownie sie reklamuja na pistonheads, a tu jest ich homepejdz :arrow: http://www.svaimports.com/index.htm

 

Jakies clue ? Bo jestem mocno zainteresowany jednym autkiem :)

 

Dzieki z gory za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze forumowe karty nie doszly do skutku, to wybralem sie wczoraj wieczorem ze znajomymi na tor w okolicahc O2 (SE7 8NJ).

http://www.theraceway.com/docklands/index.htm

 

Moje wrazenia sa bardzo dobre.

 

Venue 8/10

super infrastruktura. ja podjechalem samochodem, ale czesc znajomych wpadla metrem i odebral ich ze stacji darmowy busik.

 

Karty 6/10

wystarczajace szybkie. spalinowe.

 

Tor 9/10

bardzo ciekawy indorowy tor kartingowy. zroznicowane zakrety. rewelacyjna przyczepnosc. kolko w granicach 0:45:00 wiec calkiem ciekawie

 

pojechalismy dwie 20min sesje, ale jako ze bylo troche za duzo ludzi i jezdzilismy z dziewczynami, to zrobilismy formule kwalifikacji - najszybsze kolko.

 

POLECAM!

 

 

 

Ze dwa miesiace temu bylem na torze w okolicach Tower Bridge (SE16 4DG). Tragedia! NIE POLECAM

 

Venue 7/10

bardzo przyzwoicie, ale dupy nie urywa

 

Karty 2/10

elektryczne! niby duzo momentu obrotowego, ale jazda jak na wesolym miasteczki. po pierwsze co 5 kolek trzeba bylo zmieniac karta na naladowanego. po drugie charakterystyka silnika okrada z zabawy. po dwoch kolkach wszyscy juz wiedzieli, ze cena za wjechanie w kogos jest zerowa, bo kart momentalnie rozpedza sie do poprzedniej predkosci. bylo wiec destruction derby a nie sciganie.

 

Tor 1/10

zerowa przyczepnosc. jezdzi sie po deskach i samochod poprostu caly czas sie slizga. nie mozna pojechac ciasniej zakretu, bo jest jak na lodowisku. opony nigdy nie byly cieplejsze niz temp powietrza. tor poza tym 20 sekundowy, wiec to jest raczej zabawa dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka szefie szefow

 

dalej chcesz sie podpiac pod komp,tak pisze bo w ponidzialek jestem w newbury na rolkach z duncanem wiec jesli masz czas?

Pozdrawiam wszystkich

Siemka Szefuncio :mrgreen:

Jesli chodzi o poniedzialek to chyba nici z tego.

Co tam w ogole slychac??Jak furmanka??

 

 

Witam furka spoko dzisiaj bylem na rolkach i udezylo 380 konikow.musze przyznac ze spodziewalem sie 400kucykow no coz przedni intercooler i sprawa bedzie zalatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam furka spoko dzisiaj bylem na rolkach i udezylo 380 konikow.musze przyznac ze spodziewalem sie 400kucykow no coz przedni intercooler i sprawa bedzie zalatwiona.

No to elegansio :D Zrob tego intercoolera i po sprawie :)

Kurcze..czas sie spotkac..nastepny weekend mam wolny :idea: Pijemy?? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam furka spoko dzisiaj bylem na rolkach i udezylo 380 konikow.musze przyznac ze spodziewalem sie 400kucykow no coz przedni intercooler i sprawa bedzie zalatwiona.

No to elegansio :D Zrob tego intercoolera i po sprawie :)

Kurcze..czas sie spotkac..nastepny weekend mam wolny :idea: Pijemy?? :mrgreen::mrgreen:

 

zapraszam na weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to bedziesz miał lawete? :shock: swoją? czy zamawiasz kurs?

 

 

sfojom :roll: bede mial

zbieram fundusze

 

-- 18 lip 2011, o 22:01 --

 

:idea: Pijemy?? :mrgreen::mrgreen:

 

 

robic" portera" ??

 

-- 18 lip 2011, o 22:01 --

 

:idea: Pijemy?? :mrgreen::mrgreen:

 

 

robic" portera" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to bedziesz miał lawete? :shock: swoją? czy zamawiasz kurs?

 

 

sfojom :roll: bede mial

zbieram fundusze

 

-- 18 lip 2011, o 22:01 --

 

:idea: Pijemy?? :mrgreen::mrgreen:

 

 

robic" portera" ??

 

-- 18 lip 2011, o 22:01 --

 

 

 

:idea: Pijemy?? :mrgreen::mrgreen:

 

 

robic" portera" ??

 

Zoowty pojawiasz sie na weekend ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...