Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Czy ktos moze polecic jakis miejsce gdzie mozna znalezc fajny hotel w polnocnym Londynie? Najchetniej pomiedzy Luton a Londynem ale tak zeby mozna bylo dotrzec do Londynu latwo metrem (samochodem nie chce sie pakowac bo tam chyba korki).

 

No i jakies miejsce na zakupy :-) jakies outlety odziezowe dobrych marek :-)

 

dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, zona w ciazy :)

GRATKI DLA WAS :!: :!: :!:

 

samochod w rozsypce

Tez gratki :!: :!:

 

Siema,

 

Czy ktos moze polecic jakis miejsce gdzie mozna znalezc fajny hotel w polnocnym Londynie? Najchetniej pomiedzy Luton a Londynem ale tak zeby mozna bylo dotrzec do Londynu latwo metrem (samochodem nie chce sie pakowac bo tam chyba korki).

 

No i jakies miejsce na zakupy :-) jakies outlety odziezowe dobrych marek :-)

 

dzieki !

 

Co do hotelu to szukaj jakiegos Holiday Inn czy Express Holiday Inn'u lub ETAP'u

 

Outlet jest w Bicester -> http://www.bicestervillage.com/en/ppc/s ... tAod3BzWzA

 

Pozdro dla wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

nie.. nie przeprowadziłem się.. ja tu tylko po prośbie. :mrgreen:

 

Otóż upatrzyłem sobie aukcję na angielskim ebay. Próbowałem się zgadać ze sprzedającym ale niestety sprzedający trzyma

twardo "uk postage only". :cry: Czy byłaby możliwość, żebyś ktoś pomógł mi w sfinalizowaniu transakcji?

Oczywiście wszelkie koszty pokrywam ($ mogę oddać czy to na konto bankowe czy na paypal - do dogadania).

Aukcja kończy się w przyszłym tygodniu. Jest to już kolejna aukcja i kolejna gdzie nie chcą wysłać do PL.

Będę dźwięczny za pomoc 8)

 

I tak jeszcze pomęczę sprzedającego, ale wątpię, żeby dał się urobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

nie.. nie przeprowadziłem się.. ja tu tylko po prośbie. :mrgreen:

 

Otóż upatrzyłem sobie aukcję na angielskim ebay. Próbowałem się zgadać ze sprzedającym ale niestety sprzedający trzyma

twardo "uk postage only". :cry: Czy byłaby możliwość, żebyś ktoś pomógł mi w sfinalizowaniu transakcji?

Oczywiście wszelkie koszty pokrywam ($ mogę oddać czy to na konto bankowe czy na paypal - do dogadania).

Aukcja kończy się w przyszłym tygodniu. Jest to już kolejna aukcja i kolejna gdzie nie chcą wysłać do PL.

Będę dźwięczny za pomoc 8)

 

I tak jeszcze pomęczę sprzedającego, ale wątpię, żeby dał się urobić.

 

jakbyś potrzebował wciąż pomocy to w przyszłą niedzielę jadę do Polski (Kraków) jakby co to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...