Skocz do zawartości

subarowicze w uk


kiwaczek

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze współczuję

 

:mrgreen:

 

 

a jak masz możliwość wyboru to sp***laj stamtad miedzy białych

 

dopiero przeczytałem... że tak zapytam - ocb? :P we wtorek wylatuję na wyspy, a Bradford akurat dlatego że tam mam siostrę... jest coś o czym powinienem wiedzieć? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze współczuję

 

:mrgreen:

 

 

a jak masz możliwość wyboru to sp***laj stamtad miedzy białych

 

dopiero przeczytałem... że tak zapytam - ocb? :P we wtorek wylatuję na wyspy, a Bradford akurat dlatego że tam mam siostrę... jest coś o czym powinienem wiedzieć? :mrgreen:

 

 

jeśli w pewnym momencie stracisz poczucie czy jesteś w Europie czy w Pakistanie to załapiesz o co chodzi :D

 

-- 3 lip 2011, o 20:06 --

 

Frodo123, ja tez

teraz moge powiedziec

witaj w klubie

 

prawie kazdy to przerabial wiec na pocieszenie moge powiedziec

nie jestes sam :(

 

 

a nie chce Was wkur**ć, ale nie każdy..

 

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w pewnym momencie stracisz poczucie czy jesteś w Europie czy w Pakistanie to załapiesz o co chodzi :D

 

aaa, takie gierki... no to mam nadzieję że żadnemu z nich nie wpadnie do głowy genialny pomysł zaczepiania mnie, bo może się to źle skończyć dla nich :D poza tym ja tam jadę do pracy, a nie asymilować się ze społeczeństwem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w pewnym momencie stracisz poczucie czy jesteś w Europie czy w Pakistanie to załapiesz o co chodzi :D

 

aaa, takie gierki... no to mam nadzieję że żadnemu z nich nie wpadnie do głowy genialny pomysł zaczepiania mnie, bo może się to źle skończyć dla nich :D poza tym ja tam jadę do pracy, a nie asymilować się ze społeczeństwem :mrgreen:

 

odradzam. tu dzieciaczki nie umieja sie bic, ale moze znalezc sie taki co ci chetnie wsadzi noz w brzuch i ucieknie. wyspy to jest kultura tchorzliwych dzieci bez zasad. pakisy to chyba akurat najgorszy=najlepszy przyklad.

 

dwa dni temu mojemu sasiadowi rozniesi BMW 3 (dziura po siekierze w masce i w bagazniku, ceglowka w kazdej szybie, wszystkie opony dziurawe, na dachu slady po kijach bejsbolowych, drzwi do lakierowania). jak do nich wybiegl, to jedyne co zrobili to uciekli mimo ze ich 6ciu bylo.

 

-- Pn lip 04, 2011 3:30 pm --

 

TRAGEDIA !

Urwalem wzorek w kluczu do kol (tym takim fikusnym co sie naklada na standardowy) i nie moge teraz odkrecic tej jednej nakretki.

Rozwiazania sa dwa:

a) kupic nowy klucz ktory sprzedawany jest z kompletem 4 nowych do niczego mi nie potrzebnych nakretek

B) skorzystac z pomocy innego subaruposiadacza zeby odkrecic obecne nakretki, a zaoszczedzone w ten sposob pieniadze zainwestowac w nowiutki, sliczniutki komplet 20stu nakretek.

 

czy mieszka ktos w okolicach wshodniego londynu i chcialby dostac troche standardowych nakretek gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde. no widzialem ze temat sie pojawil, ale tesciowie przylecieli w ten weekend a w kolejny wylatuja i musze wystac sie w kortkach w drodze na lotnisko.

michael7s, a to nie miala byc ta niedziela...tzn wczoraj? bo jezeli mowa jest in general o niedzieli, to ja bardzo chetnie zakombinuje cos na przyszlosc z grafikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra subaraki, więc 17.07.

dzisiaj dzwonie do nich wyptytać.

piszcie ile osób i czy babki bierzecie, więc x2.

 

i czy bedzie afterparty. kilka flaszek czystej przywiozę. :mrgreen:

 

-- 6 lip 2011, o 04:41 --

 

1 zoowty

2 myrcin

3 michael7s

4 robo

5. a_k (do potwierdzenia)

6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już w Bradford... faktycznie Pakistańczyków dużo :/ wszędzie naokoło, dużo więcej niż białych. Jak by ktoś miał blisko do mnie to może wpaść w odwiedziny, wziąłem ze sobą lustrzankę to chętnie pofocę Subaraka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ma ktos tyl amory do sprzedania, moga byc serie, zamontowalem serie od sti i juz mam stukaczka na sztycy cos w srodku lata,chyba ta ebonitowa prowadnica. dziala w 100% tylko wkurza stukot.

 

-- Śr lip 06, 2011 1:07 pm --

 

mam 2006 wrx ,ale tyl pasuje : wrx i sti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodo123, ja tez

teraz moge powiedziec

witaj w klubie

 

prawie kazdy to przerabial wiec na pocieszenie moge powiedziec

nie jestes sam :(

dzieki darku :D

ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :D teraz przynajmniej zrobie silnki na nowych czesciach wymienie co sie da ze srodka i zostawie tylko stary blok i bedzie jak nowka :mrgreen::mrgreen:

 

martwie sie tylko o spoty bo nie bede mial subarki ale jak tylko ktos z subarowiczow nie mial by nic przeciwko to z mila checia bym sie wybral na male spociki :D:D do czasu jak zrobie swoje :D:mrgreen:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodo123, tak jak napisales

nie ma tego zlego ...

nowy i pewny silniczek i uwiez mi ze bedzie pan zadowolony

a do imprezy czlowiek sie szybko przyzwyczaja i nie chce innego samochodu

wiec robisz to dla siebie

 

powodzenie chlopie i do zobaczenie soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie... :twisted: i co jak tam wszystko sie ulozylo po twojej mysli? :twisted:

jakies zmiany planow, przeprowadzka, sprzedaz auta, czy cos w tym stylu??

prosimy o update !

 

a tym czasem ja jade do polski w czwartek :P no w sumie lece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...