Skocz do zawartości

UFO istnieja!


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że Ufo istnieją. Tak uważa bardzo wielu powaznych fizyków więc coś w tym jest. A tajne raporty pilotów wojskowych z udziałem tajemniczych obiektów latających to chyba ma każdy kraj patrolujący swoją przestrzeń powietrzną. Moim zdaniem ciekawsze rzeczy na temat latających tależy można znaleźć jak się w Googlaach wpisze: "Vrill" albo "Haunebu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty na temat pis-u i Romanów zaczynają dla mnie przypominać kirowców opli calibra (wjęcej na ten tamat w temacie wjejski tjunink) żałosne Michał Wiśniewski też tak żartuje....

 

 

Apropo tematu to kiedyś były takie audycje - nautilius radia zet gdzie zapraszani byli poważni ludzie z tytułami i point tych audycji aż sie bałem. Pamiętajmy tu też o ksiązkach Von Denikena które to niewiedomo dlaczegó szcególnie Polscy naukowcy próbują obalić. Może nikt inny nie bierze ich poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy tu też o ksiązkach Von Denikena

 

Erich Von Daniken jest niewątpliwie bardzo mądrym człowiekiem, bo potrafił idealnie wstrzelić się w oczekiwania grupy odbiorców i pisząc steki kompletnych bzdur, zarabia cholernie ciężką kasę.

 

Osobiście podziwiam. Za zmysł do interesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc polskich pilotow wojskowych tez widziala latajace talerze... niektorzy to juz nawet tydzien po ślubie. :mrgreen:

 

:lol::lol::lol:

 

 

Niepoważnie to nie wiem. A poważnie to na ziemi są ziemianie, obcy z kosmosu to UFO, a z głębin oceanu to USO. Tak jest ustalone w świecie badaczy tych zjawisk.

 

Nie. UFO to może być nawet Boeing 737 z tobą na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale UFO to termin wojskowy a nie stworzony przez Ufologów i powstał zdaje się kidy niemcy zaczeli testować swoje maszyny ot chocby taka jak mam w podpisie. Na początku tzw "foo fighters" okazały sie pradopodobnie najciekawszą konstrukcją II wojny światowej jesli oczywiście jest to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...