Skocz do zawartości

ŁUKASZ - POZEGNANIE - 21.KWIETNIA.2007


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z tym, że jest sporo osób chętnych na przyjazd do Olsztyna bez samochodu, proszę więc o dopisanie się do listy z zaznaczeniem "BEZ AUTA". Zobaczymy ile takich osób będzie, na pewno będzie kilka pustych samochód z różnych miast, dlatego na pewno jakoś się każdy dogada :wink: .

 

Ja pod koniec tygodnia będę dzwonił do Łukasza, czy oby na pewno będzie w szpitalu tego 3 marca, żeby przypadkiem nie zrobił nam psikusa i nie pojechał na spot do warszawy (konsultacje).

 

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale może zrobilibyśmy jakąś składkę i zakupilibyśmy jakiś upominek dla Łukasza, żeby mu spotkanie w pamięci zostało? Gdyby każdy wrzucił jakąś drobną kwotę na pewno udało by się co nieco zebrać i dobrze zainwestować, co wy na to koledzy/koleżanki?

 

Przydało by się również wyczarować skądś jakieś większe foto z jakiegoś spotu, ewentualnie plakat z SUBARU i każdy wrzuciłby w Olsztynie swój autograf - to jest bardzo miła pamiątka z takiego spotkania - niech wie, że tyle osób o nim pamięta i trzyma za niego kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale może zrobilibyśmy jakąś składkę i zakupilibyśmy jakiś upominek dla Łukasza, żeby mu spotkanie w pamięci zostało? Gdyby każdy wrzucił jakąś drobną kwotę na pewno udało by się co nieco zebrać i dobrze zainwestować, co wy na to koledzy/koleżanki?

 

to jest bardzo dobry pomysł, myślałam już o tym od momentu pojawienia się tego wątku...

 

myślę, że Adamusmax nie obrazi się jak go w to zaangażuję (Adaś, pojedziemy w przyszłym tygodniu po pracy do salonu Pana Andrzeja i coś zakupimy, hm?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vero, cieszę się, że podoba Ci się pomysł. :wink: Zastanawiam się tylko co można by mu kupić. Polar już ma - i bardzo bardzo, ale to bardzo mu się podoba, kubki sztuk dwie, model WRC, smycz...trzeba by o czymś oryginalnym pomyśleć. Może kawałek STi, np znaczek? :twisted: Chyba już późna godzina... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

03.03.2007 Olsztyn

 

1. niumen

2. adamusmax + vero

3. Ninja (ale to jeszcze potwierdze - jak nie pojade do UK na tydzien to bede)

4. leonID

5. kanap4

6. pablonas

7. SebastianZ1

8. kurczak

9. Wck

10.wojczek +2 miejsca z waw na 100%

 

edit

Vero jaki 2006 :?: :wink: przespałaś sylwestra :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko przykład

można znaleźć 4WD tez w cenie podobnej

 

http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... 3dbfb29735

 

ten trzeba złozyc pomalować i okleić

 

ale ten jest gotowy, tylko bez ceny:

http://www.maxtrader.pl/pl.php/1,2,1,36 ... be630aa5ac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model R/C to bomba pomysł. trzeba zapytać KrissKristoffers`a (sorki jak zmieniłem nick) czy nie wyrobiłby się z pomalowaniem w dwa tygodnie tego AWD. szybka zrzutka i myślę, że dało by się ten temat ogarnąć...

już widze jak się pielęgniarki cieszą jak im kawał plastiku pogina po szpitalnym korytarzu z prędkością 30+ km/h :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.maxtrader.pl/pl.php/1,2,1,36 ... be630aa5ac

 

bedę dzwonil i sie dowiem ile kosztuje taki gotowy.

 

tak sie zastanawiam, czy nie lepiej jakiś mniejszy model.

44 cm długości i 1,5 kg dla chłopca może stanowić problem.

 

Może coś w mniejszej skali z otwieranymi drzwiami i maską:

http://www.motofanshop.com/modele-samoc ... ubaru.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego gotowy?Moze sam pomaluje i złoży.Oczywiscie jak ma takie ciągoty :roll:

nie wydaje mi się żeby Łukasz był w stanie samemu to złożyć. nie wątpię w jego chęci ale raczej w możliwości. przede wszystkim stan zdrowia, a po drugie szpitalne małe łóżko + mikro szafka to nie jest wymarzony "warsztat" do sklejania modeli.

moim zdaniem lepiej dać gotowca. przynajmniej od razu sobie pojeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem , że ktos z nas ma chęć malować i skaldać........:)

 

jeśli mamy przywieźć łukaszowi pudełko z częściami, to jestem przeciw.

Tylko gotowy z bateriami bezpośrednio do jazdy da mu wielką frajdę.

 

Ale myśle, że powinnismy kupić mniejszy z bajerami w stylu otwieranych drzwi i maski.

jak nie bedzie jeździł, to będzie mógł sie pobawić.

A w szpitalu moze być różnie.

No i gabaryty też nie sa bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego gotowy?Moze sam pomaluje i złoży.Oczywiscie jak ma takie ciągoty :roll:

nie wydaje mi się żeby Łukasz był w stanie samemu to złożyć. nie wątpię w jego chęci ale raczej w możliwości. przede wszystkim stan zdrowia, a po drugie szpitalne małe łóżko + mikro szafka to nie jest wymarzony "warsztat" do sklejania modeli.

moim zdaniem lepiej dać gotowca. przynajmniej od razu sobie pojeździ :)

 

Nie znam takich realiów (dzieki Bogu) wiec to byla tylko propozycja..

Tak czy inaczej bierzcie mnie pod uwage w finansowaniu tego "zamieszania" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam, czy nie lepiej jakiś mniejszy model.

44 cm długości i 1,5 kg dla chłopca może stanowić problem.

 

o tym właśnie pomyślałam, jak zajrzałam do linków... obawiam się, że ten model w skali 1:10 będzie za duży i za ciężki

sprezentujemy taki Łukaszowi jak bedzie sie lepiej czuł i będzie mógł w pełni wykorzystać jego funkcje :wink:

 

 

 

 

 

 

 

03.03.2007 Olsztyn

 

1. niumen

2. adamusmax + vero

3. Ninja (ale to jeszcze potwierdze - jak nie pojade do UK na tydzien to bede)

4. leonID

5. kanap4

6. pablonas

7. SebastianZ1

8. kurczak

9. Wck

10.wojczek +2 miejsca z waw na 100%

11. siedemczwawrtych (ja+żona+dwie osoby)

 

Widzę, że fajny spocik nam się szykuje przy okazji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zabawki-modele.pl/catalog/pr ... 46fda0def7

 

to chyba najlepsza oferta.

Model gotowy z akumulatorami itp. - tylko jechać.

 

nie wiem tylko czy nie wybrać coś z tych?

http://www.motofanshop.com/modele-samoc ... ubaru.html zadzwonie po 12 i popytam co ma i co to za modele. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...