Skocz do zawartości

Kupno subaru


trzanek2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Czy ktoś z was zna owe subaru z Lublina które niedawno było na ALEDROGO lub może napisać coś o własnych (bardziej doświadczonych ) odczuciach na jego temat.

oto opis spredającego:

Sprzedam Subaru Impreza z 2000 roku, autko z fajną specyfikacją: zawieszenie gwintowane TTEIN (górna półka) nic nie puka nie stuka! super się prowadzi !, przewody hamulcowe w stalowym oplocie, felgi 18  cali kute plus koło zapasowe piąta felga z nowymi oponami Toyo Proxses! (koszt opon 2800 zł) Układ wydechowy HKS! założone lekkie koło zamachoweEXIDE plus wyczynowe spiekowe sprzęgło.  Autko ma podniesioną moc wystrojone na 280 koni!!! na wiosnę założone nowe turbo na gwarancji! Nowy akumulator! Układ hamulcowy przód zaciski czterotłoczkowe, wszystkie nowe klocki i tarcze  ! założony zawór upustowy bloff off, fotel kierowcy RECARO bardzo fajny model elektryczny i pompowany, autko posiada fajny sprzęt grający! Auto nie katowane, zadbane, sprzedaję ponieważ mam kilka samochodów i brak czasu wszystkimi jeździć niestety.... Nowemu właścicielowi Subaru da dużo frajdy i adrenaliny z jazdy, bardzo szybki samochodzik znakomicie przyśpiesza :) ! dla konkretnego klienta zestaw złotych kół oryginalnych GT z oponami zimowymi GRATIS!!!! Auto zarejestrowane w Polsce, ubezpieczone, opłacone, zatankowane jeżdzone tylko na 98 PB i wyżej nie katowane na zimnym silniku i nie gaszone na gorącym użytkowane z głową a nie byle jak  !!! nie jestem Handlarzem!!

Subaru donwestowane dużo dodatków zawieszenie, koła hamulce itp itd. Silnik napędy zawiesznie wszystko w bardzo dobrym stanie.

Dokładne szczegóły na miejscu lub przez telefon. Zapraszam serdecznie. Przebieg autka w milach. Cena 17 500

 

Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam

ca75aac14758830c0cdfe24875a1.jpg

f15e94574d9a8414a02c584728a0.jpg

c8e24fd84fa487f085a27b06d5f6.jpg

267cbf7f466d8eb5a9cf1ddf47e8.jpg

26c1e4274b888b4f1c95581526a9.jpg

77a8456d4723a58d5c5021753fb4.jpg

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem panowie że jak większość nowych jestem niecierpliwy i nie chcę mi się szukać ani iść utratą drogą. Za to oczywiście chylę czoła i wyrażam skruche. Nie jest to forma ogłoszenia z mojej strony, po prostu wpadł mi w oko ten konkretny i chcę żeby ktoś wybił mi to z głowy bo nie jestem biegły w temacie subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste, Subaru to zwyczajny złom, psuje się, drogi w utrzymaniu, pali jak smok przy mizernych osiągach. Zdecydowanie lepsza jest Skoda! Mam nadzieje, ze pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tsunetomo napisał:

To proste, Subaru to zwyczajny złom, psuje się, drogi w utrzymaniu, pali jak smok przy mizernych osiągach. Zdecydowanie lepsza jest Skoda! Mam nadzieje, ze pomogłem :)

A najlepsza jest Fabia 1.4mpi B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...