Skocz do zawartości

Spoiler STI - GH sedan 2009


Adrians92

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Bardzo chciałbym zamontować sobie do swojego WRXa (Lanos sedan, 2009) ten jedyny prawdziwy spoiler z STI. Z tego co się dowiedziałem, nie powinno być problemu ze zdobyciem go w ASO, tylko że pojawiły się problemy z identyfikacją numeru części, gdyż w katalogu nie widnieją podglądowe zdjęcia.

Z osobistych poszukiwań dobrnąłem do numeru: 96061FG000NN, podczas gdy ASO znalazło numer: 96031FG010NN (ale dla mnie to wygląda jak wersja do hatchbacka). Czy mógłby mi ktoś z Was potwierdzić numer katalogowy, żebym miał 100% pewności, że ściągnę właściwą wersję spoilera?

Ewentualnie, jeżeli ktoś z Was posiada STI z tego rocznika, mógłby się podzielić nr VIN, żeby w ASO dobrali spoiler bezpośrednio pod taką wersję? Dla mojego WRXa niestety wychodzi tylko ten fabryczny.

Edytowane przez Adrians92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem dużego spoilera, ale z tego, co widzę, to numer, który Ty znalazłeś (96061FG000NN) to naleśnik, ktory zapewne już masz:

http://opposedforces.com/parts/impreza/us_g12/type_17/body_equipment_exterior/spoiler/illustration_2/

 

39 minut temu, Adrians92 napisał:

96014FG010NN (ale dla mnie to wygląda jak wersja do hatchbacka)

Czyli widzialeś jakieś zdjęcie?

 

Do hatcha ma numer 96031FG010NN

http://opposedforces.com/parts/impreza/us_g12/type_19/body_equipment_exterior/spoiler/illustration_2/

 

Chyba musisz zaufać ASO ;)

Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, rąbnąłem się przy przepisywaniu, już poprawiłem pierwszą wiadomość. ASO właśnie podało mi 96031FG010NN. Czyli już podwójne potwierdzenie, że jest niewłaściwy.

 

A co do tego co ja znalazłem to widzę, że pod tym samym nr są dwie części w zależności od rocznika:
http://parts.subaru.com/p/Subaru__/REAR-SPOILER-ASSEMBLY-NO-PAINTINGBLACK/49321163/96061FG000NN.html

 

Niedobrze to wygląda... Istnieje jakakolwiek bezpieczna droga na zdobycie tego spoilera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrians92 napisał:

Czy mógłby mi ktoś z Was potwierdzić numer katalogowy, żebym miał 100% pewności, że ściągnę właściwą wersję spoilera?

 

Dobra, oznaczenie to jedno, ale w ASO chyba zamawiasz produkt, nie numerek? ;)

Jeśli ściągną zły, to niech załatwiają poprawny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj jakiejś używki - bedzie szybciej i taniej.  Najlepiej od razu z klapą - ja tak zrobiłem. Zmieniam co jakiś czas ze skrzydła na naleśnika i odwrotnie. Co prawda mam WRX z 2011 w budzie STI, ale koleżanka ma WRX bez poszerzeń i spoiler skrzydło z STI spokojnie pasuje. Ona też upolowała używkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, używki szukam już od grudnia i nie trafia się nic w stanie godnym zakupu. Dlatego zdecydowałem się na nówkę. Chyba że patrzę po złych miejscach. Jeżeli macie coś lepszego od allegro i olx to też byłbym wdzięczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...