Jump to content

Adrians92

Nowy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Adrians92

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Kielce
 • Auto
  Impreza WRX '09 Sedan

Recent Profile Visitors

122 profile views
 1. Mieliście rację. Panewki. Dzięki za pomoc i wstępną diagnozę.
 2. Tylko trochę mnie dziwi to, że zgasła i nie chciała odpalić. To też podchodzi pod objawy panewek?
 3. Rzeczywiście dość zbliżone odgłosy, ale u mnie nie jest to aż tak dobitne i częste. Wiem, że się niepotrzebnie łudzę, ale może to mieć jeszcze jakiś związek z kiepskim paliwem? Akurat zatankowałem do pełna i ujechałem jakieś 50km.
 4. Mam jeszcze jeden film, tylko dłużej zeszło z uploadem: https://drive.google.com/open?id=1BBVgJoDRd2z3MgMC3iFaM2uLJC5CogRj Najbardziej słychać w okolicach 17 sekundy. O co tu chodzi? Mógł mi przeskoczyć rozrząd?
 5. Cześć, Moja Impreza dzisiaj solidnie zachorowała. Podczas jazdy pod lekkie wzniesienie, przy próbie przyspieszenia, zacząłem słyszeć dziwne stuki kojarzące się z osłoną obijającą się o asfalt, przy wysprzęgleniu silnik zgasł i potem zupełnie nie chciał odpalić. Po 5 minutach pustego kręcenia rozrusznikiem (w ogóle niewyczuwalne były próby zapłonu), przy pompowaniu gazem wreszcie załapała, ale podczas pracy słyszalne są dość dobitne stuki, które przenoszą się na całą karoserię. Poza tym wydaje się w porządku i normalnie wkręca się na obroty. W linku dorzucam film z pracą silnika: https://drive.google.com/file/d/1Er9zLffz-K2P1VuF3Xco3gFk0cppwfbO/view?usp=sharing Czego mogę się po tym spodziewać?
 6. Szczerze mówiąc, używki szukam już od grudnia i nie trafia się nic w stanie godnym zakupu. Dlatego zdecydowałem się na nówkę. Chyba że patrzę po złych miejscach. Jeżeli macie coś lepszego od allegro i olx to też byłbym wdzięczny za namiary.
 7. Z rozmowy wywnioskowałem, że zamawiam na własne ryzyko. Mało zachęcająca opcja przy takim bałaganie w katalogach. Ewentualnie może znalazłby się ktoś chętny do podzielenia się numerem VIN Imprezy STI 2008+ w sedanie?
 8. Przepraszam, rąbnąłem się przy przepisywaniu, już poprawiłem pierwszą wiadomość. ASO właśnie podało mi 96031FG010NN. Czyli już podwójne potwierdzenie, że jest niewłaściwy. A co do tego co ja znalazłem to widzę, że pod tym samym nr są dwie części w zależności od rocznika: http://parts.subaru.com/p/Subaru__/REAR-SPOILER-ASSEMBLY-NO-PAINTINGBLACK/49321163/96061FG000NN.html Niedobrze to wygląda... Istnieje jakakolwiek bezpieczna droga na zdobycie tego spoilera?
 9. Cześć, Bardzo chciałbym zamontować sobie do swojego WRXa (Lanos sedan, 2009) ten jedyny prawdziwy spoiler z STI. Z tego co się dowiedziałem, nie powinno być problemu ze zdobyciem go w ASO, tylko że pojawiły się problemy z identyfikacją numeru części, gdyż w katalogu nie widnieją podglądowe zdjęcia. Z osobistych poszukiwań dobrnąłem do numeru: 96061FG000NN, podczas gdy ASO znalazło numer: 96031FG010NN (ale dla mnie to wygląda jak wersja do hatchbacka). Czy mógłby mi ktoś z Was potwierdzić numer katalogowy, żebym miał 100% pewności, że ściągnę właściwą wersję spoilera? Ewentualnie, jeżeli ktoś z Was posiada STI z tego rocznika, mógłby się podzielić nr VIN, żeby w ASO dobrali spoiler bezpośrednio pod taką wersję? Dla mojego WRXa niestety wychodzi tylko ten fabryczny.
 10. Cześć! Niestety w mojej Imprezie (WRX 2009 Sedan) zaczęło niedomagać przednie łożysko w piaście. Wiecie może czy istnieje możliwość wprasowania samego łożyska czy może jednak jest ono już całkowicie zintegrowane z piastą i trzeba wymienić całość?
 11. Założyłem po obu stronach w kolejności klocek<-czarna<-srebrna. Żadnych objawów ubocznych nie stwierdziłem. Dzięki za pomoc!
 12. Cześć! Rozpoczynam właśnie przygodę z Subaru. Na początek trafiła mi się wymiana klocków hamulcowych. Z racji, że samochód będzie używany całkowicie cywilnie wybrałem najzwyklejsze klocki TRW. Jednakże w zestawie pod przednią oś znalazło się 8 blaszek wyciszających. 4 srebrne i 4 matowe. Do tej pory spotkałem się tylko z pojedynczymi. Czy dobrze rozumiem, że na każdy klocek powinna iść najpierw srebrna a potem matowa blaszka? Tak to dokładnie wygląda:
×
×
 • Create New...