Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn 27.01


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to sobie dzisiaj poganialiśmy :twisted::mrgreen: , było rewelacyjnie. Zboczyłem sie maxymalnie padam na twarz. Szczególnie poczatek jazd był doskonały bo lataliśmy po swiezutkim puchu :twisted: w 3 a potem w 5 samochodów non stop, potem zjechało sie troche wiecej ludków i było gęsto a po 3-4 godz zrobiło sie totalne lodowisko (cos podobne jak na Imoli ostatnio).

 

 

Dzieki za super spota Słomlowego dla kierowników Sieli i Sainta oraz dla prawych Ivanka i Wojczka.

 

Było kilka mniejszych i(min ja minimalnie pocałowałem sie z Cytryną AX) i jedna wieksza przykrość (bugeye dobił do civica który wypakował na 3, troche blachy i lamp niestety poszło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było groobo ;) też ledwo żyje...myśle Bęben, że w odpowiednim momencie odpuściliśmy bo obeszło sie bez strat :) dzieki dla Ciebie za info i za miły powrót jak i rady na torze :) ja sie raz groobo zakopałem lekko mi sie listwa odgieła ale juz naprawione :D myśle, że moge skomentować dzisiajeszą pojeżdzawke tak... było grooobo, bez strat...ale było blisko i cholernie ślisko :D Co do pogiętej blachy to mogło by być jej dużo wiecej gdybym nie uciekł pełnym ogniem przed czarnym GT kombi które szło prosto w mój bok :D Dzieki też dla Sainta za miła droge na słomke i wszystkich tych którzy pomagali pchać jak sie Subarak zalał :D chyba czas wymienić świece :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pojezdzawka byla ekstra. Niewiem czy to norma bo pierwsza w moim zyciu ale bylo naprawde gruuuuuubo :mrgreen::twisted: Dzieki wielkie dla Sieli i ogromne dzieki dla Bebna ktory mnie dostarczyl powozil i odstawil w calosci :twisted: Poczatki byly najlepsze tak jak napisal Beben latalismy na duuuuzej warstwie puchu, pozniej wpadlo wiecej maszyn i sie wyzligalo do lodu ale i tak bylo fajnie :mrgreen: Jeszcze raz wielkie dzieki panowie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, już jestem... Było zaj............!!!!!!! :D :D :D Dzięki chłopaki za super pojeżdżawkę, kaski, wspólnie zjedzoną kiełbasę i w ogóle całokształt. Obyło się absolutnie bez strat nie licząc kapcia, ale po prostu musiało zejść powietrze gdzieś przy rancie. Zaczynam powoli ogarniać ten samochód i nie mogę się doczekać następnego wypadu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być w końcu troche robiłem :mrgreen: Nie no nie śmiejcie sie jak nic nie bedzie widać... nie będzie ze mnie fotografa :razz: Mam pare swoich na telefonie ale jak to z fona i jeszcze z daleka wiec prawie nic nie widac, chyba nie oplaca sie wrzucac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ludziska za mini spota - Siela za przewozke na prawym.Dziwie sie troche ze tor nie jest naprawiany (chociaz troche) po takiej jezdzie.Obecnie to niezly wycisk dla zawieszenia zwlaszcza w miejscach zmiany nawierzchni-dziury jak cholera.

"Pchanie" Sieli po torze tez bylo nowym doswiadczeniem (tak na marginesie Siela byl "pchany" przez kilka osob bo sam nie dalem rady) :mrgreen: :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tak na marginesie Siela byl "pchany" przez kilka osob bo sam nie dalem rady)
Tez mialem go pchnac ale niestety tak sie wbilismy ze nie moglem drzwi otworzyc :mrgreen:

oj tak...grooobo sie tam wkopałem..ale dało rade bez traktora :D dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...