Skocz do zawartości

Pojeżdżawka Słomczyn 27.01


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to też trzeba przyznać :mrgreen: Przez pierwsze kilka kółek widziałem tylko przez przednią szybe bo lataliśmy tak po śniegu ze samochód był biały :twisted: Bardzo dobrze sobie radzi za kółkiem.... a mówił ze będzie amatorsko :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie spokój bo nie zasnę od tych słodkości :oops: , ciesze sie ze sie podobało, ja tez frajde miałem niesamowitą :mrgreen: ,bardzo załowałem ze sie tak szybko wyslizgało, na fotkach widac ze na poczatku w puchu ganialismy. :mrgreen:

 

Wrx faktycznie trafił mi sie rzeczywiście igiełka i jesli cos padnie to moge miec tylko pretensje do siebie. Z fotkami ociągam sie bo mi kumple którzy pstrykali nie dali jeszcze płyt, jutro mam obiecane (mój aparat padł po 10 zdjeciach, bo go nie naładowałem). Wyslijcie maila do rzemieslnika i poproscie o wiecej swoich fotek na maila. Zrobili ich napewno mnóstwo a umiescili niewielka czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witold szkoda ze nie zagadałes nie wiedziałem ze jestes z forum, poznalibysmy sie w realu. Mam nadzieje ze straty nie bedą duże i szybko wrx bedzie znow gotowy do upalania. Trafiłes chyba i tak dosc szczesliwie bo kolo i zawiecha chyba czyste i nawet lampa sie uchowała a było blisko.

Ludzie z forum srednio mnie lubia dlatego nie zagadalem ale nic straconego mam zamiar pojawic sie na nastepnej pojezdzawce takze bedziemy mieli jeszcze okazje sie poznac :wink: . Rzeczywiscie fartownie jezeli mozna to tak nazwa uderzylem bo tylko blotnik zostal uszkodzony , jak dobrze pojdzie to do konca tygodnia powinnien byc juz naprawiony . Pozdrawiam wszystkich ktorzy byli w slomczynie , podobala mi sie atmosfera , jak ktos wpadl w zaspe czy sie zakopal to po chwili stalo kolo niego kilka samochodow i pomagalo mu wyjechac itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...