Skocz do zawartości

Klasyk by Hemi,czyli GC n/a


hemi112

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam od 6 lat GF ,która służyła dzielnie na codzień jako zagazowane daily,a okazyjnie do wszelkich zabaw szutrowo-śniegowych , co choćby widać na foto oraz w kalendarzu Subarowym na 2017r.

Świnia swoje przezyła,wizualnie troszkę podrapana i w ogóle ,ale technicznie trzyma formę.

 

Po głowie chodził sedanik,ładny ,równy ,który nie będzie upalanay w błocie ,dziczany po szutrach ,tylko będzie ładną perełka na codzien i na zloty ,gdzie będzie po prostu cieszył mnie i moze innych na mieście,czy zlotach ;)

Szukałem bez napinki odswieżając czasem olxy,czy inne alle patrząc co tam i...kolega subarowicz z mego miasta wystawił swą perełkę .

szybki telefon , 2-3 pytania o to ,czy na bank nie ma jakiejś świni i oto jest !!

 

Kilka info:

99rok,125KM,nigdy nie bity ,ori lakier na całej budzie,konserwcja, i najlepsze: ori przebieg 119 tys km (2 lata temu przy sprowadzeniu 94 tys km),wszystko w zupełnie idealnym stanie ,porządeczek,równy ,zdrowy - idealnie spełniał me zamysły.

Plany? Wizualnie ,ale powoli spokojnie ,czyli będą szukane : zderzak GT ,maska GT ,cos z wydechem,aby jakos pogadało i fele GT 16.

Łapcie kilka fotek obecnej GF ,która odchodzi i GC która przybyła

blotoswinia..jpg

swi.jpg

swinia razy 2.jpg

IMG_20170501_132402.jpg

IMG_20170503_185511.jpg

IMG_20170503_185519.jpg

IMG_20170501_173248.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2017 o 10:26, hemi112 napisał:

Snieżka fluoro ,spray.Chyba z 20zł pucha ,dwie idą na kpl felg co by te z 2-3 warstwy były.Oczywiście zabawa w podkłady,matowienia,kolor ,klar itp.

 

No zabawa w podkłady, matowienia i te sprawy jest chyba zawsze, oprócz plasti dipu.   Ale efekt fajny, podoba mi się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...