Skocz do zawartości

GF8 by Lelenbp


lelenbp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Subaryna ciągle stoi i czeka w garażu aż w końcu uda się oddać ją do remontu silnika a ze względu na napiętą sytuację na granicy nie mam nawet kiedy odstawić jej do warsztatu. W między czasie zostały zakupione żółte wtryski i wydajniejsza pompa paliwa która czeka na montaż. Do tego oddałem ostatnio do zabiegu hydrografiki 3 elementy. Boczny wlot, daszek na dodatkowe zegary i ramkę "normalnych" zegarów. 

received_1309016636184000.jpeg

received_860384524661324.jpeg

received_1007602269806240.jpeg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 19.11.2021 o 23:56, .Misza. napisał:

Musimy w końcu w Gołdapi mikrospota urządzić. Najlepiej w Kafeterium ;)

Można będzie. Ale to prawdopodobnie po nowym roku, gdyż we wtorek znowu jadę na G, a potem kurs w zegrzu :-(

 

Decyzja co do auta podjęta. :-) 

nie będzie to remont. Będzie to SWAP silnika na ej205 i mam nadzieję że 260 koni pęknie. Przy okazji mam pytanie ile mogą być warte żółte wtryski?

Edytowane przez lelenbp
Podjęta chora decyzja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Strasznie dużo szczegółów, jak na zdjęciach z serii gdzie jest Wally ps. Co to za rejestracja? Blachy masz z jakiego województwa?

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, miklaj napisał:

O proszę, obserwowałem to kilka dni na OLX-ie, widzę że udało się kupić. Czyżby szykowały się szelki do tego? ;)

Kupiłem ją chwilę po ukazaniu się na olx właśnie, za cenę mniejsza niż była wystawiona. Szelki? Nie powiem że nie, ale najpierw jakiś inny fotel.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją chwilę po ukazaniu się na olx właśnie, za cenę mniejsza niż była wystawiona. Szelki? Nie powiem że nie, ale najpierw jakiś inny fotel.

Wydawało mi się, że kilka dni wisiała. Super, że udało Ci się jeszcze wytargować cenę :) pod seryjny fotel też dobrze leżałyby pasy szelkowe. Wystarczyłoby wymienić śruby z pasów, na takie z oczkami, wtedy można zachować seryjny pas i do tego mieć szelki, które można by było tez wypinać, gdyby były niepotrzebne na daną chwile.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, miklaj napisał:


To Harness Bar (montuje się to za fotelami) głównie stosuje się przy montażu pasów szelkowych.

Dokładnie. Obecnie ja ją zamontuje by było gdzie majtochy i ręcznik suszyć :-) hehe zaraz lato a na mazurach pełno wody :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...