Skocz do zawartości

Sklep Internetowy Subaru


Sklepik

Rekomendowane odpowiedzi

Sklepik czy jest możliwość podania dokładnych wymiarów kurtki SPRT tej za 450 zł o rozmiarze "L" a także polaru SPRT za 280 zł o rozmiarze "M" i "L" :?: :?: :?: . Nie są to małe pieniądze i dlatego nie chciałbym dostać o 1 rozmiar za duży albo za mały. Do Łodzi mam 255 km i w ostateczności musiałbym pofatygować się do Waszej siedziby osobiście, aby na sobie przymierzyć te ubranka. Jednak, jeżeli istnieje możliwość podania dokładnych wymiarów to byłbym wdzięczny. Z góry dzięki :wink:

 

Wymiary Wysle ci Darek.

Zasada jest taka: Odzież SPRT ma zawyżoną rozmiarówkę.

Możesz też kurtkę zamówić prze Dealera, na miejscu przymierzyć i zdecydować czy ci odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUKS, raczej pragne aby SIP zauwazyl ze robi totalna wioche z tym swoim smiesznym i kulawym serwisem www i sklepem. Produkty Subaru (samochody), SPRT, SWRT (akcesoria) sa total a umiejetnosc ich zaprezentowania przez SIP na www sa zenujace. I zeby bylo jasne: nie chodzi mi tylko o to ze nie mozna placic karta (co chyba jest totalnym standardem w sklepie ze sztrignami nawet) ale o caloksztalt www, ktorego sklep jest czescia. Jedyne co daje rade to Forum. Reszta przypomina poczatki budowania www jakies 10 lat temu. A najgorsze jest to ze przearanzowanie tego bajzlu zajmuje tyle czasu dla SIP. Pamietam jak charlie bodaj pisal ze www w trakcie zmian. To bylo 8464 lat temu. Poruszane to bylo zylion razy na tym forum wiec juz sie zamykam. :twisted:

 

leonID, dobry pomysl. Moze wtedy przyspiesza instalacje i nie bede musial zagladac to az w 2013 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poczta to juz wogole :twisted:

Dzisiaj ich przetestowalem. Zapisalem sie na jazde probna Impreza wykorzystujac formularz on-line. Zobaczymy ktorym rocznikiem Imprezy sie przejade :wink:

 

teraz to już wiedzą i cię poza kolejnością na model SI'10 wsadzą - nie wiedziałeś to pisząc na ogólnym forum? :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K,

Racja, nawet poczty nie odbierają. Chciałem coś kupić, ale zrezygnuję, co im będę przeszkadzał w pracy.

 

PW tak samo. :roll: Już na Plejadach umawiałem się, że przed zamówieniem modeli auto art dadzą mi znać, czy się da zamówić nie subaru. Przypominałem się na PW, jak widać to za mało, ale co tam. Ja mogę kupić sobie te kilka modeli gdzieś indziej, tak samo jak kolejne i kolejne... i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K,

Racja, nawet poczty nie odbierają. Chciałem coś kupić, ale zrezygnuję, co im będę przeszkadzał w pracy.

 

PW tak samo. :roll: Już na Plejadach umawiałem się, że przed zamówieniem modeli auto art dadzą mi znać, czy się da zamówić nie subaru. Przypominałem się na PW, jak widać to za mało, ale co tam. Ja mogę kupić sobie te kilka modeli gdzieś indziej, tak samo jak kolejne i kolejne... i...

 

W AutoArt mozna zamówć minimum 3 sztuki z jednego asortymentu. Więc jeśli reflektujesz to wyślij mi numery katalogowe interesujących cię pozycji a ja sprawdzę ich dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet? A co to są sklepy jakiejś gorszej kategorii? ;)

 

A Ty to wszedzie wleziesz i wyczytasz :twisted::twisted:

 

Jak zamawiałam ostatnio przesyłkę dla michala, to przyjmowali :twisted:

 

Co zamawialas, gdzie i co przyjmowali? Karte? Sklepik powiedzial ze nie pbsluguja karty. No chyba ze Ty o tych majtkach ze sznurkiem w d... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet? A co to są sklepy jakiejś gorszej kategorii? ;)

 

A Ty to wszedzie wleziesz i wyczytasz :twisted::twisted:

Bo ja za Tobą wszędzie chodzę i szukam szans na nawiązanie konserwacji :oops::mrgreen:

 

Jak zamawiałam ostatnio przesyłkę dla michala, to przyjmowali :twisted:

 

Co zamawialas, gdzie i co przyjmowali? Karte? Sklepik powiedzial ze nie pbsluguja karty. No chyba ze Ty o tych majtkach ze sznurkiem w d... :twisted:

W Sklepie SIP? nie... ja tam nie kupuję. Nie mają nic w różu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AutoArt mozna zamówć minimum 3 sztuki z jednego asortymentu. Więc jeśli reflektujesz to wyślij mi numery katalogowe interesujących cię pozycji a ja sprawdzę ich dostępność.

 

Asortymentu? Modele to jest asortyment. Jak mam to rozumieć? Chyba nie chodzi Ci o 3 dokładnie takie same modele? Wcześniej nie było problemów zamówieniem różnych modeli i to nawet nie Subaru.

 

A jeśli już chodzi o modele Subaru, takiego nie macie? http://www.aa-collection.com/cgi-bin/au ... 80592.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Możesz też kurtkę zamówić prze Dealera, na miejscu przymierzyć i zdecydować czy ci odpowiada.

 

U mojego dealera a jest nim Pan Kocar z Poznania :twisted: to jest mission impossible a to, dlatego, że jak ostatnio chciałem kupić 1 t-shirt to postanowiłem zadzwonić do nich i spytać czy mogliby ściągnąć 2 te same t-shirty jeden w rozmiarze M drugi L a pan na to, że mam się zdecydować konkretnie na jeden rozmiar, bo co z tego, że wezmę rozmiar, który będzie mi pasował a z drugim, co zrobią :?: :neutral: i był to tylko t-shirt a, co dopiero jakbym poprosił o ściągnięcie 2 polarów za 280 zł o 2 rozmiarach :lol:

 

P.S. Wszyscy tak jedziecie na obsługę sklepu internetowego a jakoś na moje e-maile szybko odpowiadają :wink: (może mam szczęście) :wink: Teraz zrobiłem im kolejny test zamówiłem dziś T-shirt damski Subaru a za tydzień 02.10 wylatuję zagranicę także ciekaw jestem czy do przyszłego poniedziałku paczka dojdzie :twisted:

 

Niech moc WRC będzie z Wami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...