Skocz do zawartości

Forek IV gen. - problem z ustawieniem radyjka


No name

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna jestem posiadaczem Forka w nowej budce i generalnie jestem prawie cały happy. Co mnie razi to maleńkie lusterka w porównaniu z poprzednią generacją oraz radyjko, którego za cholerę nie mogę właściwie zaprogramować. Chyba jestem na etapie cofania się w rozwoju w związku z tym bardzo proszę o pomoc w kwestii zapamiętania konkretnej stacji radiowej. Co zrobić aby zapamiętane stacje po ponownym uruchomieniu samochodu nadal były dostępne? Drugie choć w moim zdaniem ważniejsze pytanie: Co trzeba uczynić aby po uruchomieniu ponownym samochodu radyjko odpaliło się na tej samej stacji co przed wyłączeniem silnika? Do tej pory co uruchomienie to słyszę jedynie szumy i całą operację ustawiania stacji muszę zaczynać od nowa. Nie muszę tłumaczyć jak mnie to denerwuje. Proszę zatem o pomoc bo grzeszę...

 

Dodam, że instrukcję przeglądałem ale ostatnio czytanie ze zrozumieniem w całym świecie szwankuje :D

Edytowane przez No name
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki model radia, jeżeli to "bez tabletu" do wciskasz FM (kolejne wciśnięcie zmienia na FM1, FM2, FM3...) pojawia się F1 do którego możesz przypisać bodajże do 6 stacji. Znajdujesz interesującą Cię stację i zapisujesz ją pod dowolnym klawiszem liczbowym, powiedzmy jeden - musisz przytrzymać jedynkę, aż usłyszysz piknięcie (trzymasz tak z 5 sekund) i tak z kolejnymi. U mnie włącza się zawsze na ostatnio słuchanej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...