Skocz do zawartości

wniosek do DYREKCJI


ania i tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu na forum pojawia sie coraz więcej :D przedstawicielek płci piękniejszej......czy jest szansa aby rozszerzyć ofertę sklepu o babskie ciuchy?

:wink: Pozdrawiam

 

Co do nazwy płci, to jes wysoce dyskusyjne ( pomijając rzecz jasna mojo gembe ).

Pozwolicie koleżanko że sie czepie tematu stringów. Po co na ty konfekcji znaczki Subaru, jak po piersze nie bedzie widać, a po drugie nik se nie pozwoli żeby obsrywać naszo relikwie sześciogwiazdkowo. Biustonosz z tako elipso na miseczce, bedzie wizualnie poszeżał cycki, zamias wydłużać. Poza tym jak chłop na bieliźnie zobaczy znaczek Subaru, to zamias do wyra to poleci do komputra i na forum. Na stringi w kroku, idealnie wchodzi znaczek Renówki. Proponuje wytatuować se z tyłu, po obu stronach sznurka od stringów znaczki Subaru i nie zawrtacać dupy Ojcu Dyrektorowi, bo jak sie wgryzie w temat, to sie z SIP-a zrobi .. IP-a.

 

Matka przeorysza w ciepłych chajdawerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Wniosek przekazałem na ręce sekretarza Rady Programowej produków (nie)zbędnych przy II-gim Sekretariacie III-go zastępcy Kierownika Marketingu i Spżedaży akcesoriów osbistych, dział Odzieżowy Wierzchni Osobisty :wink:

Na serio - do tej pory nie produkowaliśmy odzieży z rozróżnieniem zapotrzebowania płci. Co nie wynika zbraku wiadomości podstawowych w tym zakresie, lecz raczej z ogólnymi tendecjami mody rekreacyjnej w kierunku "unisex".

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory nie produkowaliśmy odzieży z rozróżnieniem zapotrzebowania płci. Co nie wynika zbraku wiadomości podstawowych w tym zakresie, lecz raczej z ogólnymi tendecjami mody rekreacyjnej w kierunku "unisex".

 

Jednak rozmiary sa tendencyjne. :evil:

 

Jakos nie widze siebie w kurtce, czy polarze, ktory wystepuje w rozmiarach XL i L... Nie widze siebie w sposob doslowny - mnie po prostu w czyms takim nie byloby widac... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej pory nie produkowaliśmy odzieży z rozróżnieniem zapotrzebowania płci. Co nie wynika zbraku wiadomości podstawowych w tym zakresie, lecz raczej z ogólnymi tendecjami mody rekreacyjnej w kierunku "unisex".

 

Jednak rozmiary sa tendencyjne. :evil:

 

Jakos nie widze siebie w kurtce, czy polarze, ktory wystepuje w rozmiarach XL i L... Nie widze siebie w sposob doslowny - mnie po prostu w czyms takim nie byloby widac... :lol:

 

 

Po prostu powinno byc tak "Kurtka" (meżczyźni) "Płaszcz długi" (panie rozmiarów Moniki) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie zobaczy :shock: :?:

A delikatnie rozpięty zameczek sugerujący to, co ma sugerować :?: :wink:

 

No a jeżeli nic nie pomoże, to po prostu rozmiar "S" :?: (choć ten poprzedni pomysł bardziej mi sie podoba)

 

 

Korsarus Marinisticus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...