Jump to content

wniosek do DYREKCJI

ania i tomek

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu na forum pojawia sie coraz więcej :D przedstawicielek płci piękniejszej......czy jest szansa aby rozszerzyć ofertę sklepu o babskie ciuchy?

:wink: Pozdrawiam

Co do nazwy płci, to jes wysoce dyskusyjne ( pomijając rzecz jasna mojo gembe ).

Pozwolicie koleżanko że sie czepie tematu stringów. Po co na ty konfekcji znaczki Subaru, jak po piersze nie bedzie widać, a po drugie nik se nie pozwoli żeby obsrywać naszo relikwie sześciogwiazdkowo. Biustonosz z tako elipso na miseczce, bedzie wizualnie poszeżał cycki, zamias wydłużać. Poza tym jak chłop na bieliźnie zobaczy znaczek Subaru, to zamias do wyra to poleci do komputra i na forum. Na stringi w kroku, idealnie wchodzi znaczek Renówki. Proponuje wytatuować se z tyłu, po obu stronach sznurka od stringów znaczki Subaru i nie zawrtacać dupy Ojcu Dyrektorowi, bo jak sie wgryzie w temat, to sie z SIP-a zrobi .. IP-a.

Matka przeorysza w ciepłych chajdawerach.

• Ojciec Założyciel

Wniosek przekazałem na ręce sekretarza Rady Programowej produków (nie)zbędnych przy II-gim Sekretariacie III-go zastępcy Kierownika Marketingu i Spżedaży akcesoriów osbistych, dział Odzieżowy Wierzchni Osobisty :wink:

Na serio - do tej pory nie produkowaliśmy odzieży z rozróżnieniem zapotrzebowania płci. Co nie wynika zbraku wiadomości podstawowych w tym zakresie, lecz raczej z ogólnymi tendecjami mody rekreacyjnej w kierunku "unisex".

Łączę pozdrowienia

do tej pory nie produkowaliśmy odzieży z rozróżnieniem zapotrzebowania płci. Co nie wynika zbraku wiadomości podstawowych w tym zakresie, lecz raczej z ogólnymi tendecjami mody rekreacyjnej w kierunku "unisex".

Jednak rozmiary sa tendencyjne. :evil:

Jakos nie widze siebie w kurtce, czy polarze, ktory wystepuje w rozmiarach XL i L... Nie widze siebie w sposob doslowny - mnie po prostu w czyms takim nie byloby widac... :lol:

do tej pory nie produkowaliśmy odzieży z rozróżnieniem zapotrzebowania płci. Co nie wynika zbraku wiadomości podstawowych w tym zakresie, lecz raczej z ogólnymi tendecjami mody rekreacyjnej w kierunku "unisex".

Jednak rozmiary sa tendencyjne. :evil:

Jakos nie widze siebie w kurtce, czy polarze, ktory wystepuje w rozmiarach XL i L... Nie widze siebie w sposob doslowny - mnie po prostu w czyms takim nie byloby widac... :lol:

Po prostu powinno byc tak "Kurtka" (meżczyźni) "Płaszcz długi" (panie rozmiarów Moniki) ;-)

Jak to nie zobaczy :shock: :?:

A delikatnie rozpięty zameczek sugerujący to, co ma sugerować :?: :wink:

No a jeżeli nic nie pomoże, to po prostu rozmiar "S" :?: (choć ten poprzedni pomysł bardziej mi sie podoba)

Korsarus Marinisticus