Skocz do zawartości

10.02.2007r. - lotnisko w Kamieniu Śląskim


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Intakwrx, nie martw się. ABT miał do tego większy balast i gorsze opony niż ty :mrgreen:

 

Witek :!:

 

O tej godzinie już jesteś zmęczony... więc usiądź, a najlepiej sie połóż.... i dobranoc ! :P

 

Wypocząłem i policzyłem, że twój samochód ma znacznie korzystniejszy stosunek mocy do masy (i odwrotnie też) niż GTek abta, który w dodatku pewnie był bardziej zmęczony, bo niedożywiony, więc nie ma zapasów energetycznych :mrgreen:

 

Zapytał bym się jeszcze o różnice wieku między wami, ale taki nie będę :mrgreen:

 

P.S. Mnie stać na fotel przed komputer, więc nie musisz pisać do mnie "usiądź".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypocząłem i policzyłem, że twój samochód ma znacznie korzystniejszy stosunek mocy do masy (i odwrotnie też) niż GTek abta, który w dodatku pewnie był bardziej zmęczony, bo niedożywiony, więc nie ma zapasów energetycznych :mrgreen:

 

No niema co tu liczyć Abt jest po prostu lepszy i tyle :) Pozostaje mi liczyć że do Plejad albo sie przetrenuje, albo padnie z nie dożywienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witek - chyba juz dosc, co :?: :wink:

 

intak - wydaje mi sie, ze niestety duzo bardziej prawdopodobna jest druga opcja :lol:

 

czy ktos zapoda filmiki :?: zdjecia... zdjeciami :wink: .

krecil ktos wejscia luckowe :?: o podkutej swini, co sie na terakocie slizga itp :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niema co tu liczyć Abt jest po prostu lepszy i tyle

 

No wiesz ja to przynajmniej miałem spsute auto, ale Ty powinieneś był dać radę ...:P

 

krecil ktos wejscia luckowe :?: o podkutej swini, co sie na terakocie slizga itp

 

Nikt nie kręcił...a nawet jeśli to lepiej niech nie wrzuca ich na forum... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ja to przynajmniej miałem spsute auto, ale Ty powinieneś był dać radę ...:P

 

rysy na lakierze Imprezy sa jak blizny na ciele wojownika, z 30 PSow conajmniej dodaja, wiec jakie tam spsute :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niema co tu liczyć Abt jest po prostu lepszy i tyle :) Pozostaje mi liczyć że do Plejad albo sie przetrenuje, albo padnie z nie dożywienia :mrgreen:

 

Może zje go nadmierna pewność siebie w której go utwierdzamy :twisted::mrgreen:

 

 

chojny, Luckowi chyba chodziło o przepławkę którą sobie zpsuł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ma gb w całości? Ja niestety nie składałem nigdy filmu, i się nie podejmuję bo mi to zajmie 3x więcej czasu niż osobie z doświadczeniem.

 

Zawsze możemy poczekac aż znajdziesz czas - byleby temat nie umarł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...