Skocz do zawartości

mocowanie dywanika kierowcy impreza gh 2008


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

Takie cos istnieje mocowanie w gh jest pod fotelem na wzmocnieniu a w dywanikach jest otwor, wiec takie cos jest ,stronie opp nie moge znalesc

 

Jest jeden otwór na środku chyba nawet z gwintem, o tym mówisz? Dywanik ma dwa otwory a na znanym portalu aukcyjnym można kupić stoper za 1.49zł który łapie tylko jedną i tak się zastanawiam jak to ma działać.

 

PS. Można tutaj bezkarnie wklejać linki do nie swoich aukcji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odebrałem oryginalne dywaniki gumowe 250 zł w komplecie jest stoper do nich a wygląda to tak

 

Czy było w osobnym woreczku z numerem części? :) Jeśli tak to byłaby szansa zamówić to w ASO luzem :D

 

Ja zamówiłem z alledrogo coś takiego jak niżej, ale już czuję, że to nie będzie nijak pasować.

 

stoper.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odebrałem oryginalne dywaniki gumowe 250 zł w komplecie jest stoper do nich a wygląda to tak

 

No takie coś to faktycznie ma prawo działać :)  Znalazłem takie samo na http://subaruonlineparts.com/subaru-impreza-weather-floor-holder-p-1735.html - podają że numer to J5010FG110 / 901120113. Trzeba będzie podpytać w ASO czy takie u nas występują w przyrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziś odebrałem oryginalne dywaniki gumowe 250 zł w komplecie jest stoper do nich a wygląda to tak

 

No takie coś to faktycznie ma prawo działać :)  Znalazłem takie samo na http://subaruonlineparts.com/subaru-impreza-weather-floor-holder-p-1735.html - podają że numer to J5010FG110 / 901120113. Trzeba będzie podpytać w ASO czy takie u nas występują w przyrodzie.

 

 

Poszło zapytanie do Freya w Krakowie. Sam też bym sobie dorobił ale ostatnio zrobiła się cała kolejka rzeczy czekających na "dorobienie" :)

 

Edit:

 

Przyszła odpowiedź :o

 

"J5010FG110  -   27 zł brutto  -901120113----3,2 zł

Czas realizacji zamówienia około 10 dni roboczych."

Edytowane przez Gamsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...