Skocz do zawartości

Wymiary zaślepki do halogenów Impreza MY'99


Godlik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

potrzebuje wymiary zaślepki halogenów w Imprezie MY'99 (szerokość i wysokość). Potrzebne mi to do przygotowania naklejki "STI SUBARU TECNICA INTERNATIONAL". Wzór literek już mam, ale do dopasowania brakuje mi ww. wymiarów. Całość wygląda tak jak na fotce poniżej (mam nadzieję, że dobrze wygooglałem i jest to MY'99 :mrgreen: ). Może jakaś dobra dusza przespaceruje się do samochodu i zmierzy? :smile:

 

frontfp1.th.jpg

 

Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pisalem już do Godlik'a, ale zapytam również na forum:

Czy ktos z Was ma już gotowe naklejki...ewentualnie plik do wycięcia?

Do srebrnego GT chyba oryginalnie były naklejki w kolorze:

STI -różowe, reszta czarna. Ma ktoś fotki srebrego GT MY98 z takimi zaślepkami....np WRC FAN :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już zaślepki z naklejkami, ale będę musiał je przemalować...Wątpię, że uda mi sie ściągnąć naklejki bez ich uszkodzenia...zresztą wycięcie nowych (o ile będę miał szablon,plik) będzie kosztowało grosze, więc po co sie męczyć i kombinować :mrgreen:

Mati. Znasz cenę oryginalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak mam z MY99

 

img0049uu2.jpg

 

Swoją drogą nie jestem pewien,czy ja nie mam auta MY99. W papierach mam rok prod 1998, ale pierwsza rejestracja auta za granicą 1999. Musze podpiąć komputer i zobaczyć,który model się pojawi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak mam z MY99

 

Obrazek

 

Swoją drogą nie jestem pewien,czy ja nie mam auta MY99. W papierach mam rok prod 1998, ale pierwsza rejestracja auta za granicą 1999. Musze podpiąć komputer i zobaczyć,który model się pojawi :roll:

 

Gril jest 98, zderzak 99 :)

 

podaj Vin to sie dowiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cztero. Więc chyba MY99. Może wyda się Wam to smieszne, ale jeszcze dokładnie auta nie oglądałem. Teraz sie biorę za nie,bo Ułęż sie zbliża szybkimi krokami. Dzisiaj ustawiali mi geometrię, a jutro daję do polakierowania zderzak i błotnik, który się skrzywił przez moja głupotę.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...