Skocz do zawartości

Pierwsze Forumowe zawody w LFS


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ja długo w to nie grałem... :roll: Teraz próbuję swoich sił w Toca Race Driver 2

I wiesz co dobre!!!! Świetna giera i nasycona realizmem! Szkoda, że nikt nie posiada Toca Race Driver 3 :( (choć posiadam tą serię od TRD1 do TRD3, to gram w najnowszą ino :D) Impreza 22B P1 (ta co w dziale fimy była prezentowana vs Evo) świetnie sieprowadzi i ekstra drifty tym wychozą 8) Najbardziej mi się podoba jak jest ciasno i trochę blacha frówa, ale bez przesady! Niestety na serwerach z obcymi (znaczy z innych krajów + 9-13 latkami z Polanda) chamstwo się rozpościera!! :evil: depy w kuper wjeżdżają na nawrotach itp, ale ogólnie to jest cool :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRD3 ma świetne prowadzenie samochodów - wymagajace, pułapki żwirowe, opony strzelają, po czołówce można mieć zbierznosć kół 90stopni :razz: + do tego jest śliczna grafka. reasumując po cóż być brzydkim i bogfatym, jak mozna być pięknym i bogatym :D :roll:

PsS. mogę załatwić ORYGINAŁ TRD3 za 44,90zł + wysyłka (płatne przy odbiorze) NIC Z TEGO NIE MAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza 22B P1

 

Co to za wynalazek ? :lol:

Znaczy miało być tak: 22B/P1 :mrgreen: + do tego Imprezka N10 jest 8)

 

A nowych PC to raczej wam nie kupie :neutral: :( Ale za 2tys zł to jest full wypas sprzęcior do grania - tylko najlepiej na firmę, bo VAT się odliczy, no i oczywiscie SKŁADAK, bo mamy to co chcemy taniej niż to co prawie nam odpowiada i jest droższe :mrgreen: (brat kupuje w Actionie w Wawce i jest przystępnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak chcesz zrobić full wypasa do grania za 2k PLN jak dobra karta graf kosztuje ponad 1k

A właśnie następująco:

Płyta Gygabite pod P4, Pentium 4 dwurdzeniowe 3GHz, Gygabite Ge-Force 7800 32MB SLI, Ram 1GB dual chanal, dysk twardy 120GB WD caviar na serial ata, DVD-RW z opcją nadruku, myszka optyczna z A4 Techa, klawiatura, obudowa. (zestaw bez monitora!)

Taki właśnie PC złożył mój brat sąsiadowi za 2tys zł! jakieś 2tygodnie temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...