Skocz do zawartości

[ UK ] ilu nas tu jest ??


JD555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 670
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam takie pytanie do wszystkich wyspiarzy :smile:

 

Mianowicie , wiadomo ze w przyszlym roku rajdowe mistrzostwa swiata beda w Polsce :grin: wiec chcialem sie zapytac/dowiedziec czy ktos sie wybiera i czy wybiera sie autem :?: :?: :?:

Pytam bo jest maly plan co do wyjazdu i wiecej info dla zainteresowanych na PW :twisted:

Mam nadzieje ze sie uda :razz: I my prawoskretni zgramy sie na pewien termin jak to juz nie raz robilismy :twisted:

Pozdrowionka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie do wszystkich wyspiarzy

 

Mianowicie , wiadomo ze w przyszlym roku rajdowe mistrzostwa swiata beda w Polsce wiec chcialem sie zapytac/dowiedziec czy ktos sie wybiera i czy wybiera sie autem

Pytam bo jest maly plan co do wyjazdu i wiecej info dla zainteresowanych na PW

Mam nadzieje ze sie uda I my prawoskretni zgramy sie na pewien termin jak to juz nie raz robilismy

 

Janek, jest chitry plan :arrow: moze wybierzemy sie frakcja jukejowa na przyszloroczne plejady (to beda wtedy the play-ady); potem tour de pologne i mozna bedzie przeciagnac impreze (nomen omen) do MS w czerwcu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie do wszystkich wyspiarzy :smile:

 

Mianowicie , wiadomo ze w przyszlym roku rajdowe mistrzostwa swiata beda w Polsce :grin: wiec chcialem sie zapytac/dowiedziec czy ktos sie wybiera i czy wybiera sie autem :?: :?: :?:

Pytam bo jest maly plan co do wyjazdu i wiecej info dla zainteresowanych na PW :twisted:

Mam nadzieje ze sie uda :razz: I my prawoskretni zgramy sie na pewien termin jak to juz nie raz robilismy :twisted:

Pozdrowionka :cool:

 

Ja mam w planach jechac autem, co najmniej na tydzien. Dla zainteresowanych dodam ze trzeba juz powoli sie orietowac w sprawie noclegow bo moze szybciutko ich zabraknac :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wybierzemy sie frakcja jukejowa na przyszloroczne plejady

Rowniez do tego daze :twisted: Ale jest wiele trudnosci ktore moga nam to uniemozliwic :sad: Will see...... :roll:

 

Ja mam w planach jechac autem, co najmniej na tydzien. Dla zainteresowanych dodam ze trzeba juz powoli sie orietowac w sprawie noclegow bo moze szybciutko ich zabraknac :!: :!:

 

Mysle ze trzeba sie wybrac na 2 tyg i zachaczyc o jeszcze jedna imprezke ale nie wiem jak z urlopami bedzie dla niektorych :sad: No i koszta tez nie male na taki wypad....Co do noclegow to trzeba to robic szybko bo pozniej to zostanie jedynie tylna kanapa w Subarce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jest to jakis kasek al wydaje mi sie ze zbydt drogi by polaczyc plejady z mistrzostwami.... :mrgreen: sama podroz to £500 na miekko a gdzie noclegi i pobyt dwu tygodniowy wydaje mi sie to nie realne,taniej by bylo jechac na Sardynie lub Monte Carlo co i trasy sa znaczniej widowiskowe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tu duzo mowic, RSMS i do tego w Pl :!: Tam po prostu trzeba byc :cool:

A jezeli uda sie dograc wsio na plejady to bedzie niezly wypasik :twisted: Kolumna Subarek gnajacych przez EU to na pewno niezapomniane wrazenie :twisted:

Patrzac na to jak przyjezdzali ludzie z calej EU na ScoobyLive kolumnami aut z Belgi,Irlandii,Francji Holandi itp ech fajnie gdyby i nam sie udalo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli uda sie dograc wsio na plejady to bedzie niezly wypasik Kolumna Subarek gnajacych przez EU to na pewno niezapomniane wrazenie

Patrzac na to jak przyjezdzali ludzie z calej EU na ScoobyLive kolumnami aut z Belgi,Irlandii,Francji Holandi itp ech fajnie gdyby i nam sie udalo

 

szkocki odlam juz planuje urlopy + co tydzien dycha laduje w specjalnej swince/skarbonce :arrow: bedzie na piwo, paliwo i prom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to sie ulozy Ciezko nam sie spotkac na spocie w UK a co dopiero wyjazd do PL....

 

pesymista! :razz:

 

:mrgreen:

 

a serio, to ja tak madruje, bo i tak planowalem samochodowa wizyte w PL w maju 2009 :cool:

 

ale swoja droga fajnie byloby sie spotkac wczesniej gdzies na Wyspach. Np. w... Szkocji :razz: :twisted: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich :grin:

Od jakiegoś czasu poczytuje sobie to forum i widze ze całkiem spora rodzinka sie tu zebrała :grin: Podobie mnie sie, ze Subaru społeczność w UK sie tak ze soba integruje i że sa jakieś szanse na Spoty.

W zeszlym tygodniu dokonałem zakupu i już mam swoje cudeńko :mrgreen: , z wielka przyjemnościa dołącze do jakiegoś zlociku :mrgreen:

Pozdrawiam i do usłyszenia ew. zobaczenia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jan Drop :wink:

Foty postaram sie wrzucić jak najszybciej co by ludziska mogli ocenić me cacko :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A co do spota to sie juz doczekać nie moge :grin: wbijam na pierwszy zorganizowany... bede sledził ten temacik, może sie na coś przydam :twisted:

 

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 1:47 pm ]

Przestało na chwile padać, to zrobiłem pare fotek :twisted:

No i tak to wygląda :mrgreen:

 

http://picasaweb.google.com/Stanst666/S ... prezaWRXSL

 

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 1:50 pm ]

W końcu :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jan Drop :wink:

Foty postaram sie wrzucić jak najszybciej co by ludziska mogli ocenić me cacko :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

A co do spota to sie juz doczekać nie moge :grin: wbijam na pierwszy zorganizowany... bede sledził ten temacik, może sie na coś przydam :twisted:

 

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 1:47 pm ]

Przestało na chwile padać, to zrobiłem pare fotek :twisted:

No i tak to wygląda :mrgreen:

 

http://picasaweb.google.com/Stanst666/S ... prezaWRXSL

 

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 1:50 pm ]

W końcu :!: :!: :!:

No piekna bryczka :mrgreen: - moj ulubiony model rocznikowy :mrgreen:

I widze ze kolega z "okolicy" :lol:

Trzebaby moze jakis spot w koncu zorganizowac !!!! a tu glucha cisza nastala ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Bastek333, dzięki za pozytywa :mrgreen: Właśnie wróciłem z lekkim tintem na szybach ( T8LEK, co by sie skóra w oczy tak nie rzucała hehe :lol: ) a tak poza tym to fajnie by było coś zorganizować. Jestem jak najbardziej zaaa . Nawet ten spot co T8LEK wstawił, zapowiada sie kusząco :mrgreen: myśle że sie wybiore, musze tylko skonsultować z piękniejszą połową :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...