Jump to content

Witam Dyrekcje SIP

Guest Mario_Subaru
 Share

Co sadzicie o Foresterze XT STi  

43 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Mario_Subaru

Mam nadzieje że wszystko jest w porządku i dyrekcja nie żywi już do nas zbytnim pesymizmem marketingowo-reklamowym....pozdrawiam :wink:

• Dyrekcja SIP

Sprzedaż naszych samochodów wzrasta, klientów mamy naprawdę znakomitych, image marki stale rośnie, a i ostatnie runda Rajdowych Samochodowych mistrzostw Świata przyniosła nam zwycięstwo 8) .

Skąd więc wrażenie, że jesteśmy pesymistyczni :?:

Czyżby tylko dlatego, że staramy się chronić naszych oficjalnych przedstawicieli przed nieautoryzowaną konkurencją ? No cóż - to po prostu należy do naszych obowiązków :!:

Przy okazji - ponieważ forum to jest przeznaczone do dyskusji motoryzacyjnych, a nie do darmowej reklamy pozwolilismy sobie na usunięcie Państwa loga - sorry, business is business :wink:

• 2 weeks later...

Oficjalnie w Polsce Impreza WRX sprzedawana była (i jest) wyłącznie w 4 kolorach: błękitnym, czarnym, srebrnym i czerwonym. Musicie Państwo przyznać, że nie jest to oferta jeśli chodzi o kolorystykę szczególnie bogata. Brakuje mi np. granatu, ciemnoczerwonego (wiśniowego), białego, grafitu....Wiem, że jak bardzo bogata byłaby oferta importera, zawsze znajdzie się malkontent taki jak ja, który będzie chciał więcej. Mimo to, dopominam się szczególnie o wprowadzenie do oferty granatu. Mój przyjaciel, mieszkający na stałe w Szwajcarii ma WRX'a kombi po lekkim tuningu właśnie w granacie. Miałem przyjemność jeździć tym autem i właśnie ten kolor najbardziej mi odpowiada, tym bardziej, że jest dość rzadki w Polsce. Tak samo jest z WRX'em STI. A gdzie czarny i srebrny?

Poza tym, ów wspomniany przyjaciel zapłacił w szwajcarskim salonie za swojego WRX'a w przeliczeniu na złotówki ok.110 tys. a zarabia dużo więcej niż ja !!! Oczywistym jest, że wygórowana cena w Polsce nie obciąża w 100 % importera, a w dużej (bardzo dużej ) mierze rząd i stawki celno-podatkowe. I tu mam pytanie, czy coś już wiadomo, czy i jak zmienią się ceny Subaru po akcesji do UE oraz czy zanosi się na obniżenie stawki podatkowej na auta produkowane w Japonii, no i wreszcie, czy może Subaru myślało o uruchomieniu produkcji w Europie, np. w Polsce z przeznaczeniem na rynek unijny i generalnie europejski. Przecież duża część aut Subaru trafia właśnie tu, szczególnie do Szwajcarii, Niemiec, Francji, no i oczywiście na łono naszej cudownej ojczyzny.

Pozdrawiam serdecznie

Wielkopolanin

• 5 years later...

wielkopolanin, dobrze Cie znowu widziec :grin:

a tak swoja droga, to autor wątku popelnil tylko jeden post do Padre i zniknal... ciekawe... ciekawe.... :mrgreen: