Skocz do zawartości

remap


Mariusz Zielonk

Rekomendowane odpowiedzi

owoc666, czy te 1000 zloty to za kompletny wydech od turbo (razem z downpipe) czy tez sam tlumik :?:

 

Mariusz Zielonk, czy masz wiecej pieniedzy, czy wiecej wolnego czasu (i ile on ewentualnie kosztuje). Wolny wydech w zaleznosci od jakosci bedzie kosztowal tyle ile pisal Az. Mozesz go miec tez a darmo, w zamian za kilka godzin twojego czasu, plus wiertarka, wiertlo i druciana szczotka.

Co do remapu, to mozesz sprobowac tego:

http://www.plasmatize.com/xptstore/index.php?main_page=product_info&cPath=1&products_id=4

Tak wyglada wydech:

WRX%20Exhaust%20Diagram.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - podałeś schemat wydechu od WRX, czy tak samo jest w foresterze?

 

WRX wg rysunku ma tylko jeden tłumik, reszta to katalizatory i puszka rezonansowa,

 

 

 

 

Z własnych doświadczeń jedyny efekt odetkania turba osiągnąłem po wymianie downpipe wymiana dalszego wydechu nic nie zmieniła (za wyjątkiem większych decybeli :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze uklad wydechowy jest taki bardzo podobny. Jedynie STi i nowsze modele (ostatni rok lub dwa) nie maja katalizatora w uppipe, czyli maja dwa katalizatory zamiast trzech.

Co do wydechu, to mam podobne spostrzezenia jak kolega Aero. U mnie po zmianie up/downpipe byl najwiekszy przyrost mocy, po wymianie reszty roznica byla nieodczowalna poza wiekszym halasem. Jedynie co to EGT spadlo o okolo 40-50 stopni, ale i tak bylo w bezpiecznym zakresie przed wymiana tlumika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...