Skocz do zawartości

impreza WRX 2002 US


Bogdan-WRX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Postanowilem przedstawic moje autko, jest to impreza WRX z konca grudnia 2002 a pierwsza rejestracja w 2003 roku. Posiadaczem WRX jestem od kwietnia tego roku, o imprezie marzyłem od młodych lat i na 30 urodziny postanowiłem sprawić sobie prezent:)

Impreza zostala sciagnieta z USA 9 lat temu i do kwietnia byla w jednych rekach.

Poprzedni wlasciciel bardzo dbał o ten samochód, trzymał cały czas w garażu i prawie go stamtąd nie wyciągał.

Przebieg na chwile obecna to ok 48 tys mil czyli ok 77 tys km, wydaje mi sie autentyczny choćby po stanie podzespołów czy choćby wnętrza. 

Impreza ma kilka fajnych dodatkow rzadko spotykanych w imprezach, np Lampy PRODRIVE, zasłony halogenów z siatki ( nie wiem jak to nazwac) oraz felgi 18 cali OZ PRODRIVE.

Po zakupie wymieniłem filtry i olej w silniku oraz  dołozylem wysoki spojler na klapę i lotkę nad szyba. W imprezie duży spojler to podstawa :P przynajmniej dla mnie.

chciałem ja trochę poszerzyć wiec kupiłem dystansy po 15 mm ale jeszcze nie założyłem, założę przy wymianie hamulców i spręzyn bo trochę za wysoko stoi. :)

 

Impreza oryginalnie jest czarna z niebieska perła ale ze wzgledu ze zawsze podobał mi sie niebieski wiec zdecydowalem sie na zmiany, rozważałem oklejenie folia lub nalozenie plastidipa. zdecydowalem sie na to drugie... No i musze powiedziec ze drugi raz bym inaczej wybrał... za jakis czas moze okleje albo poprostu bedzie czarna. 

przy zakupie wygladała tak post-25442-0-83563700-1467999272_thumb.jpg

 

po dołozeniu lotki na klape tak

 

post-25442-0-38415900-1467999367_thumb.jpg

post-25442-0-97639000-1467999390_thumb.jpg

 

post-25442-0-14284300-1468000531_thumb.jpg

a na chwile obecna tak 

 

post-25442-0-46298100-1467999564_thumb.jpg

 

plany na najblizszy czas :

-wymiana rozrzadu

-wymiana hamulcow

-upolowanie wlotu na maske STI

-obnizenie ok 30 mm

-załozenie dystansow

-wymiana foteli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ten niebieski go postarzał :) wygląda brzydko, czarny lepszy, ściągaj folię! :D

Czyli liste zacznij :

Sciągam folię :) reszta ok :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt ten niebieski go postarzał :) wygląda brzydko, czarny lepszy, ściągaj folię! :D

Czyli liste zacznij :

Sciągam folię :) reszta ok :)

To plastidip nie folia :) Ale racja i tak niech zacznie najlepiej od tego :)

 

Ogólnie fajny robal :) Jak ściągniesz gumę z niego to odstaw do cardetalingu i zrobią Ci tak lakier, że będziesz zadowolony z czarnego z niebieskimi drobinkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie- czarna jest ładna! Czemu wybralbys folie? Jakieś techniczne problemy / niedoskonałości? Pytam bo jestem na etapie malowania felg do legacy (zresztą też czarnego) i stoję przed dylematem wyboru koloru i technologii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybralem plasti dip ze wzgledu na cene, 1400 a 4000 to jest roznica. a wybralbym drugi raz folie ze wzgledu na trwałosc... folia bedzie zdecydowanie wytrzymalsza, choc nalozylem to z miesiac temu to juz z klamki i progu ( tak na srodku gdzie czasem noga zachaczam) zaczeło schodzic... watpie zeby na felgach sie sprawdzilo, pomaluj proszkowo, bedziesz zdecydowanie bardziej zadowolony. Planuje te swoje pomalowac proszkowo na zloto. a plastidipa bede sciagal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wybralem plasti dip ze wzgledu na cene, 1400 a 4000  
 

Widzisz jak zmarnowałeś pieniądze, mogłeś coś innego pożyteczniejszego za to zrobić. A tak dodatkowo musisz nie potrzebnie pracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru to nie ferrari :) to takie jak każde inne normalne auto :) Śmiem stwierdzić tańczy aniżeli nie jedno Audi :) Tylko tak stereotypy się przyjęły że to auta dla zamożnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuki się nie psuje to każde jest ekonomiczne :) co do wydatków. . Plastidip mi chodził po głowie juz długo. Jakbym nie kupił to nadal bym o tym myślał. Tak że tego..

Mam mały problem z subaru. Zdarzyło się to już ze 3 razy. Podczas jazdy w poślizgu silnik stracił moc na chwile jakby mu paliwa brakowało, prży jeździe na wprost nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło. To może być coś z pompa paliwa? Napewno paliwa nie brakuje bo mam pół baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuki się nie psuje to każde jest ekonomiczne :) co do wydatków. . Plastidip mi chodził po głowie juz długo. Jakbym nie kupił to nadal bym o tym myślał. Tak że tego..

Mam mały problem z subaru. Zdarzyło się to już ze 3 razy. Podczas jazdy w poślizgu silnik stracił moc na chwile jakby mu paliwa brakowało, prży jeździe na wprost nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło. To może być coś z pompa paliwa? Napewno paliwa nie brakuje bo mam pół baku.

Jak jest mało paliwa, to przy przechyłach może być problem (na forum znajdziesz rozwiązanie takiego problemu), ale czy to występuje dla połowy baku, to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...