Skocz do zawartości

Dziwne terkotanie na drugim biegu


piotrost

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas cofania na parkingu na wstecznym wyskoczył bieg i zgasł silnik, Po ponownym uruchomieniu wszystko bez problemu, ale po chwili zauważyłem dziwne terkotanie na 2 biegu - próbowałem wywołać to samo na innych biegach ale mi się nie udało nie wiem czy to kwestia biegu czy obrotów.

Wydawało się, że dzwięk ten idzie ze skrzyni biegów. Jako że miałem następnego dnia ruszać na szybkie wakacje do Austrii wolałem sprawdzić co to więc podjechałem do warsztatu.

Szybka diagnoza - skrzynia biegów. W 2 dni coś tam wyciągnęli i zregenerowali, potem złożyli do kupy ale niestety terkotanie nie ustało - kolejna diagnoza, że ułamał się jakiś tryb i jego kawałek pozostał w skrzyni biegów. Znowu 2 dni rozbierania, płukania - nic nie znaleźli, złożyli skrzynię i nic -wciąż to samo - cały czas terkocze. Mechanicy nie mają chyba pomysłu co to może być bo sugerują, że może coś się odkształciło i dlatego terkocze - ale podobno skrzynia jest bez zarzutu. Pytanie więc co robić? czego się czepić? jakieś sugestie? Nie posądzam warsztatu o oszukiwanie i naciąganie bo wiem, ze specjalizują się w subarakach ale z mojego punktu widzenia ponad 2k wydane, a zabieram auto z usterką z którą przyjechałem.

Serdeczne dzięki za jakiekolwiek pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIc - żadnych drgań. podjechałem do Aso - powiedzieli, że raczej nie skrzynia tylko dwumasa albo silnik - zwariować można.

Jak zaplaciles 2k to chyba domagaj się tamfachowej naprawy. Ochbdiagboza była zła

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...