Skocz do zawartości

beznadziejny lakier w legacy 2006


TOM

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze plakac mi sie chce jak wstawiaja czarnego do srodka. Niewazne, jak bym go delikatnie nie glaskal (zawsze mikrofaza i pasta!) to bedzie zle :(

 

Tym bardziej, że w salonach jest zazwyczaj dobre oświetlenie, które bardzo dokładnie eksponuje wszelkie niedoskonałości lakieru - a rysy na czarnym lakierze to już w ogóle wychodzą miodzio :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę powiedzieć zareagowali pozytywnie-nie przytoczyłem całego listu,ale tak jak pisałem wcześniej rozmowa była ,że sztuczne światło kłamie- niech pan przyjedzie za dnia( dla mnie to mała wyprawa jestem z małego miasta i jak wielu pracuję dopołudnia). Przypuszczam,że to rozwiązanie o którym myślą to jakieś sztuczki z kremami. Narazie nie będę sie chwalił gdzie ten serwis- jak nic nie wyjdzie wtedy zrobię reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem czarną Vectrą GTS ,03 i muszę z przykrością stwierdzić, że czarne auto w Polsce to absolutna pomyłka.

Chyba, że ktoś jeździ tylko po zakupy albo pod kościół.

 

Panowie, poczekajcie jeszcze parę lat jak nam UE drogi zrobi i wtedy ... bedzie pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cholercia.

A wlasnie za chwile mielismy zamawiac czarnego OBK 07 :-(

No i co teraz?

Mamy wrocic znowu do Newport?

Swoja droga to porazka, zeby Subaru mialo taka badziewna kolorystyke...

Ani jednego zywego koloru, wszystkie ciemne, czarne albo nijakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nowa czarna Honde Civic MY05 i tez zaraz sie porysowal lakier. Wg mnie kolor tu nie ma roznicy bo kazdy metalik (a czesto zwykle kolory tez) jest pokrywany warstwa bezbarwnego ktory jest bardzo miekki - a na czarnym widac ryski najbardzie. Jedyne rozwiazanie to przelakierowac cele auto samym bezbarwnym jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...