Skocz do zawartości

Sprzęgło w prawie nowym wrx sti


Krakers11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem Sti. Auto kupiłem z salonu używane (demo car). Rok produkcji 2014. Niestety dzisiaj zauważyłem ,że okropnie zaczeło się ślizgać sprzęgło-na 6 biegu po wciśnięciu gazu do oporu obroty rosną a auto się prawie nie rozpędza no i po takim dociśnięcie mocno czuć przypalone sprzęgło. Rozumiem ,że sprzęgło jest do wymiany. Moje pytanie co teraz założyć? Auto ma 15tys. przebiegu i jest jeszcze na gwarancji.

Edytowane przez Krakers11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem Sti. Auto kupiłem z salonu używane (demo car). Rok produkcji 2014. Niestety dzisiaj zauważyłem ,że okropnie zaczeło się ślizgać sprzęgło-na 6 biegu po wciśnięciu gazu do oporu obroty rosną a auto się prawie nie rozpędza no i po takim dociśnięcie mocno czuć przypalone sprzęgło. Rozumiem ,że sprzęgło jest do wymiany. Moje pytanie co teraz założyć? Auto ma 15tys. przebiegu i jest jeszcze na gwarancji.

 

Oryginalne najlepsze ! , sprzegło nie podlega gwarancji ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jeździłeś nim przed zakupem, ale miałem go na próbę jak miał ~14 tys i sprzęgło brało już wtedy bardzo bardzo wysoko...

 

Mam nadzieję, że sporo im utargowałeś, bo oferta którą mieli dla mnie miała się ni jak do NOWEGO-białego którego mieli z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem jeździłem raz. Nie będę ukrywał, że po jeździe byłem już mocno zachęcony do zakupu. Jak byłem to było tylko to STI. Nie chciałem wersji sport tylko tą wyższą w pełnej skórze (teraz jest exclusive wcześniej nazywało się to STTOP). Przy nowym jest 2 tys euro różnicy. Ja utargowałem 9tys z tego co chcieli. :-) A czy jest tajemnicą ile chcieli za nowe białe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...