Skocz do zawartości

Zderzak tylny 2008 do 2005


hajaku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam legacy kombiaka 2005 (spec B wydech podwojny) - niestety babka wjechala mi... i tylny zderzak raczej do wymiany

 

Czy bedzie pasowal zderzal z diesla kombiaka 2008? Na oko wygladaja tak samo, wydech rowniez podwojny.

?

Z tego co widze, diesel jest po "lifcie" ale to raczej przodu dotyczylo...?


Srebrny moj, czarny toten ktory chce.

KpMf9nm.jpg

 

 

 

U48OZIG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam legacy kombiaka 2005 (spec B wydech podwojny) - niestety babka wjechala mi... i tylny zderzak raczej do wymiany

 

Czy bedzie pasowal zderzal z diesla kombiaka 2008? Na oko wygladaja tak samo, wydech rowniez podwojny.

?

Z tego co widze, diesel jest po "lifcie" ale to raczej przodu dotyczylo...?

Srebrny moj, czarny toten ktory chce.

KpMf9nm.jpg

 

 

 

U48OZIG.jpg

Z fotki wynika, że to tylko wgniecenie i odrapanie. Oddaj do naprawiających plastiki, wyciągną do odpowiedniego kształtu bez najmniejszego problemu. Potem lakierowanie (przy zakupie czarnego także tego nie unikniesz). Łączny koszt wyjdzie znacznie mniejszy niż zakup drugiego zderzaka i lakierowanie. Wybór należy do Ciebie, a zderzaki powinny pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go próbował wyciągnąć, nie jest połamany, nic mu się nie stało na pierwszy rzut oka.

Na TVN Turbo ostatnio było jak gość naprawiał chałupniczym sposobem identyczną wgniotkę, łącznie z lakierowaniem i wyszło idealnie na pierwszy rzut oka. Wiadomo, nie fabryka, ale satysfakcja z samodzielnej naprawy spora (zwłaszcza jak bym miał oddać komuś 800 papierów :)

 

O dokładnie tutaj masz: 

 

http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/napraw-wgnieciony-zderzak-wymien-antene-i-pompe-paliwa,198280.html

 

 

Swoją drogą, niezłe ceny w UK za tego typu usługi - rozumiem że to nie ASO jakieś tylko warsztacik jakiś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go próbował wyciągnąć, nie jest połamany, nic mu się nie stało na pierwszy rzut oka.

Na TVN Turbo ostatnio było jak gość naprawiał chałupniczym sposobem identyczną wgniotkę, łącznie z lakierowaniem i wyszło idealnie na pierwszy rzut oka. Wiadomo, nie fabryka, ale satysfakcja z samodzielnej naprawy spora (zwłaszcza jak bym miał oddać komuś 800 papierów :)

 

O dokładnie tutaj masz: 

 

http://www.tvnturbo.pl/aktualnosci,1850,n/napraw-wgnieciony-zderzak-wymien-antene-i-pompe-paliwa,198280.html

 

 

Swoją drogą, niezłe ceny w UK za tego typu usługi - rozumiem że to nie ASO jakieś tylko warsztacik jakiś?

 

Dealership subaru. W warsztacikach pewnie kolo 200+ jak pominac pakowania sensory itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Dealership subaru. W warsztacikach pewnie kolo 200+ jak pominac pakowania sensory itd itp
 

 

Zupełnie nie czaję... skoro dealership to masz im jeszcze dostarczyć zderzak do malowania? Używany? I oni sobie policzą za to 800£? Kosmos :)

 

 

oni dostarczaja. Zreszta quota w obrazkuMHjjb1l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dealership subaru. W warsztacikach pewnie kolo 200+ jak pominac pakowania sensory itd itp
 

 

Zupełnie nie czaję... skoro dealership to masz im jeszcze dostarczyć zderzak do malowania? Używany? I oni sobie policzą za to 800£? Kosmos :)

 

 

oni dostarczaja. Zreszta quota w obrazkuMHjjb1l.jpg

 

Trochę chłopcy polecieli.

Nowy zderzak w tej cenie dostarczony będzie już w odpowiednim kolorze, więc malowanie raczej będzie zbędne (dlaczego zatem doliczają malowanie)?. Jeżeli czujniki są uszkodzone, to można kupić komplet 4 sztuk używanych +centralka za 25£... Cargo step jest cały, to dlaczego go chcą wymieniać, jak wystarczy zmienić taśmy? Spinki mogą się faktycznie pourywać przy nieumiejętnym demontażu. I na koniec sprawa zaczepów - przy takim uszkodzeniu raczej są całe i nie wymagają wymiany. Jak na moje pobieżne liczenie, to kwota powinna być o połowę niższa. :)

Edytowane przez WOJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...