Skocz do zawartości

RACE DAY - Nowy cykl treningów wyścigowych


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze, bardzo Wam dziękuję za zacną frekwencję na torze w Łodzi! Widziałem, że każdy wykorzystał warunki na torze po swojemu. Matsil, pięknie chodził boczurami i czasami wyrzucał syf na tor (mam dowody hehehe :P). Docik gratuluję! Pokazałeś, że Forester to pełnoprawne Subaru i udowodniłeś wszystkim, dlaczego należy założyć zimówkę przy niskich temperaturach.... Okrążenie toru ma 1,2 km a włożyłeś wszystkim 2-3 sekundy. To przepaść. 

Jednocześnie zapraszam wszystkich chętnych na Race Day'owe zakończenie sezonu w czwartek (17.11.2016) o godzinie 18:15 na tor gokartowy Xdrive Karting w Warszawie przy Gierdziejewskiego 5. Zrobimy sobie małe podsumowanie, rozdamy puchary a dla chętnych proponujemy start w zawodach gokartowych. Pojedziemy treningi, kwalifikacje oraz finały. Mamy tor na wyłączność, koszt 150 zł. 

https://www.facebook.com/events/1796851273860543/

Rejestracja jak zwykle. Co do płatności jutro potwierdzę czy robimy przelewy czy płacimy na miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam, w takim razie, moje wypociny z przygodą poza torem (jedna z dwóch, ale ta mniej inwazyjna ;) )

 


haha, najprostsza metoda zadziałała!


Dłuższy filmik, onboard.

To są moje nagrania, zero profesjonalizmu, ale jakiś profi filmik już się szykuje ;)

 

 

Wracając do Race Day, poza gratulacjami dla docika, mega szacun dla Zyszka z Clio Sport - on zlał (poza docikeim) nas wszystkich w "porobionych" autach.

I tak jak Harvester pisze - główna zasługa opon. Zbyszek mówił, że robotę u niego zrobiły właśnie opony i zawieszenie - auto zachowywało się genialnie!

Edytowane przez woyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Woyt a co tam się stało na końcu. Zagapiłeś się chyba :)

Hamowanie biegami zawiodło, tzn z 3 na 2 nie weszło i same hamulce nie wystarczyły i...... w pole ;)

 

 

 

Woyt, na jakich oponach jeździłeś w Ułężu ? Subaru Impreza GT hahah :mrgreen:

Ułęż robiłem na Dmackach średnia mieszanka, teraz byłem na RE070


 

 

Subaru Impreza GT hahah :mrgreen:

no co .......... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

mój stary forumowy kolega, Gracowy, organizuje imprezy o nazwie "Adrenalina we Włosach". Dnia 03.12.2016 w Słomczynie odbędzie się już VIII edycja tej wspaniałej imprezy.
Całość polega na tym, że impreza jest non profit, w pełni charytatywna a udział nic nie kosztuje! Wystarczy przywieźć ze sobą na tor upominek dla dzieci z domu dziecka. 

Cytując Gracjana:

"Dla tych którzy pierwszy raz wybierają się, krótko o co chodzi:

Adrenalina We Włosach to akcja podczas której można spróbować swoich sił na profesjonalnym torze rallycrossowym w zamian za prezent dla dzieciaków z domu dziecka.

Na tor wpuszczamy auta z aktualnymi badaniami technicznymi oraz ubezpieczeniem.

Kierowca MUSI mieć kask!

Na tor nie wpuszczamy dzieci."

Więcej dowiecie się w wątku --> http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/91561-adrenalina-we-w%C5%82osach-viii-03122016/

Byłem zdaje się na każdej edycji Adrenaliny :) Masa dobrych wspomnień dla mnie i jednocześnie początki jakiejkolwiek przygody z sportową jazdą.
Pierwsza edycja odbyła się w 2008 roku. Brałem udział Kredensem w automacie :)
Trochę forumowej historii hehe --> http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/20201-adrenalina-we-w%C5%82osach-23-listopad-tor-s%C5%82omczyn/
 

526_99408875191_2450_n.jpg
 
526_99416470191_1758_n.jpg
 
526_99418510191_8922_n.jpg
 
526_99418515191_9564_n.jpg
 
 



Tutaj bugiem niebiesko kolorowym,





Wbijajcie na Adrenalinę bo serio warto!!!
 
Edytowane przez Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Badyl - to twój STi zagrał w "Pitbull - niebezpieczne kobiety" ? ;)

Tak. Fajnie nie :D
Nie zapomnij dzięki komu dostałeś tą rolę :biglol:.

Dobrze ze nie miałeś wtedy czasu i podrzuciłeś mi temat. Dzięki jeszcze raz :)

 

ps. poza tym wiedziałeś ze mój lepiej wypadnie ;)

 

 

Wysłane z mojego GT-N7100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...