Skocz do zawartości

Znacie dobre samochody?


Piotrek107

Rekomendowane odpowiedzi

pracuję w największej/najlepszej agencji nieruchomości w Londynie (teraz to już chyba także w Angli), która nazywa się FOXTONS gdzie mamy ponad 1200 samochodów :) i mamy naprawdę fajne autka podobne były jak robiłem dla poprzedniej firmy Turbocentre (tylko autodetailing i tuning) tam też fajnymi wózkami jeździłem. Oprócz tego mam swoją firmę autodetailing-ową

 

Nie można tak było od razu? Bo z tego co ja zrozumiałem, że te wszystkie Ferrari, Lambo i AMG są własnością firmy detalingowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Robisz mega robotę, ale stronę www masz do bani.. jakbyś ją na przerwie na lunch napisał w html. no i z UK do PL? que?

Stronke zrobiłem sam od A do Z i w zupełności mi wystarczy i kosztuje mnie śmieszne pieniądzę za utrzymanie jej i serwera sorki nie będę płacił za zrobienie stronki 2,5 tysia komuś a tak nawiasem mówiąc widziałem bardzo dużo stron (między innymi o autodetailing-u ale nie tylko) zrobionych 100 razy gorzej niż moja :).
Strona to wizytowka, a Twoja faktycznie nie zacheca.. Sa szablony ect., ktore wygladaja schludnie, sa proste i niedrogie. Otwierales swoja strone na smartphonie? Czytales wszystkie teksty po ich napisaniu?

Oczywiscie to zaden hejt tylko dobre rady.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona to wizytowka, a Twoja faktycznie nie zacheca.. Sa szablony ect., ktore wygladaja schludnie, sa proste i niedrogie. Otwierales swoja strone na smartphonie? Czytales wszystkie teksty po ich napisaniu? Oczywiscie to zaden hejt tylko dobre rady.

 

Ludzie co wchodzili na stronkę pozytywnie się wypowiadali i mówili że wszystko widać co powinno być tak jak powiedziałem płacę niedużo i mi ta stronka wystarcza. Co do wersji mobilnej to wiem że kuleje bo nie mam czasu tego ogarnąć. Czytałem teksty po napisaniu a czemu pytasz? Dobre rady zawsze mile widziane :)

Edytowane przez Luki_wrx_prodrive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia fotek przed / po są to fotki zrobione przed przeprowadzeniem procesu polerowania/korekty lakieru oraz fotek 50 / 50 czyli przedzielony dany element samochodu podczas polerowania a także z regeneracji skóry

To tylko przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Quote Zapraszam do obejrzenia fotek przed / po są to fotki zrobione przed przeprowadzeniem procesu polerowania/korekty lakieru oraz fotek 50 / 50 czyli przedzielony dany element samochodu podczas polerowania a także z regeneracji skóry To tylko przyklad.

 

fakt to moje przeoczenie poprawiałem za dużo rzeczy w tym samym czasie i mi umknęło ale już poprawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Luki_wrx_prodrive, co do Twojej stronki to chłopaki mają rację. Może nie odstrasza, ale i zbytnio nie zachęca. A już na pewno nie zachęci posiadaczy takich samochodów jakie widnieją w Twojej galerii. Jeżeli zamiast Golf'ów III wolałbyś pucować Mietki, Lamba, czy Ferrarki to zrób coś z tą stronką jak najszybciej. I zmień kolor tła strony głównej ;)

A i w nagłówku "WKRÓTCE OTWARCIE GARAŻU W CZĘSTOCHOWIE", słowo garaż zamieniłbym na jakieś inne.

Sam nie wiem na jakie, ale garaż znów mi się kojarzy z Golfem III ;)

 

i żeby nie było totalnego offtopu to dla założyciela wątku, autko godne polecenia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

słowo garaż zamieniłbym na jakieś inne. Sam nie wiem na jakie

 

Może studio :)

 

Właśnie, ktoś użył normalnego słowa...i wydało się zbyt normalne. Trzeba nadać znaczenia i tak wszystkie szopy stają się studiami i salonami ;) Najlepiej pójść od razu w coś angielskojęzycznego, bo u nas  Polska nazwa to wstyd, chyba nie znam tak nazwanego żadnego nowego budynku... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...