Skocz do zawartości

Subaru WRX STI MY16 - Trójmiasto


Mateo231

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kolega się wczoraj na Grunwaldzkiej z moją żoną pozdrawiał? (srebrna Impreza GD)

 

Zgadza się, akurat pędziłem do ASO Subaru oddać im dywaniki welurowe. Które po 2500 km rozwarstwiły się i zaczęła się z nich od spodu sypać guma. Po reklamacji dostałem taki sam komplet, o dziwo lepiej wykonany

 

Sorry za tak późną odpowiedz - ciągle tylko praca, praca, praca

 

 

Małe odświeżenie tematu, wiosna przyszła a wraz z nią nowy komplet felg z Japoni. Zestaw to RAYS TE37 SL w rozmiarze 18x9,5 ET40. Fitment jest w tej chwili, moim zdaniem, odpowiedni. Jedyne do czego mógłbym sie przyczepić to lekko wystające koła przednie, ale jak przyjdzie gwint problem sam się rozwiąże.

post-24266-0-10780100-1460128831_thumb.jpg

post-24266-0-58454800-1460128882_thumb.jpg

post-24266-0-82993000-1460128908_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło bardzo porządne. Pierwsza osoba na forum chyba, która nie ma niskobudżetowych Japanów (Sam miałem Japany, bo wiem ile Volki mogą kosztować ) , czy troszkę droższej Roty, które niby są replikami Volków  ;)

Czarne moim zdaniem trochę zginęły, ale może to efekt na zdjęciach i w rzeczywistości jest okej.

Gratuluję STI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne zdjęcia! Jeździsz bez tablicy? ;)

 

 

 

Piękne zdjęcia! Jeździsz bez tablicy? ;)

a po co mu tablica ???.. :)  bez niej ładniej wygląda cały przód... ;)

 

Dwie śrubki mam na imbus tylko wkręcone czarne i jeżdżę bez bo bardziej mi się tak podoba ;) . Jak policja zatrzyma to mam tablice w bagażniku z otworami i podklejoną gumą, przy policji najwyżej przykrece i tyle.  :P Moim zdaniem to tylko tablica szpeci przód samochodu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateo231 a jaki masz na lato rozmiar opony i jej indeks nośności?

Opony na razie oryginał dunlop. Dlatego jest naciąg opony się podjadą to na przyszły rok kupie 255/35 lub 265/35 18 jeszcze zobaczę ale najprawdopodobniej albo Yokohamy Neova AD08 albo micheliny sport cup 2. Najpierw muszę gwint założyć i zobaczyć jak to się wszystko ustawi i wtedy będę mógł dobrać szerokość opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak policja zatrzyma to mam tablice w bagażniku z otworami i podklejoną gumą, przy policji najwyżej przykrece i tyle.

 

Mandat jak nic dostaniesz do 500zł a potem i tak przykręcisz. Felgi spoko ale jak kolega wyżej napisał zgineły na aucie bo ta nowa subara jest napompowana jak na sterydach i może dlatego taki efekt widziałem na żywo obok mojej pracy w UK jest lakiernia i stała już do naprawy ktoś za szybko jechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...