Skocz do zawartości

Forester s-turbo by wojtek8830


wojtek8830

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie to fotel pasażera jest tak zmodyfikowany żeby siedział w evo że cały dół można wywalić na śmietnik bo jakoś takie elementy spawane za mną nie przemawiają więc szukam stelaża od wrx fotel prawy jak by ktoś miał i nie chciało mu sie iść z tym na śmietnik to byłbym bardzo wdzięczny bo niestety z forka nie pasuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako że dawno nic nie pisałem nie oznacza że forka już nie ma. 

A więc jest i miewa się nieźle. przy sobotniej wymianie oleju spadła podstawka pod filtr z czujnikiem ciś. oleju i temperatury i odpowiednie zegary do tego wraz z ciśnieniem doładowania.:

734fa142e5f9.jpg

 

Nie jestem estetą i słabo to wygląda ale wolałem nie próbować ciąć nic po ciemku więc do wolnej środy muszę jakoś z tym żyć.

Dodatkowo w środę planowana jest wymiana całego wydechu z oryginalnego na pełen przelot z końcowym prawdopodobnie "wm sport" <- nie ma oznaczeń więc nie spodziewam się cudów ale leży już tyle czasu że głupio go nie zamontować. 

Przy montażu zegarów przyczepiłem odrazu takie ustrojstwo jak mbc i podniosłem ciśnienie z 0,5 na 0,7 ale jakiejś rewelacyjnej różnicy nie widzę ale narazie trzeba z tym żyć bo rozglądam się za jakąś turbinką z wrx i w planach jest wystrojenie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym tyg. mam urlop i w następnym więc jak wyzdrowieje to się za to wezmę :)

Jakoś jutro powinno przyjechać mi turbo wydech wypolerowałem teraz tylko poskładać to i pojechać na strojenie. 

Oczywiście zegary już zmieniły miejsce bo nic nie było wydać i jest troszkę lepiej zamontowane ale jeszcze trzeba będzie przyłożyć rękę żeby było ładnie. 

Jak dobrze pójdzie to pod koniec przyszłego tygodnia będzie to ogarnięte ale nic nie obiecuje bo niby urlop a roboty sporo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Znowu miałem mało czasu na forka ale już zaczynam sie poprawiać. 

Wleciał nowy wlot na maske "sti style" poczekam aż sie zrobi cieplej i polakieruje a w wolnym czasie spasuje go lepiej bo szału nie ma.

Do tego zamontowane nowe tarcze klocki przód tył oraz nowy płyn hamulcowy motul 5.1

W najbliższym czasie mam zamiar wziąć się za zawieszenie tzn  tulejki itd może nawet poliuretan no i porządek pod maską czyli porządnie zamontować ic, poupychać kabnle przewody itd żeby to miało ręce i nogi. Do tego do regeneracji poszło td-04l i może w końcu zamontuje + uszczelki pokryw zaworów.

Na uwadze muszę mieć jeszcze wymiane/ regenerację magla.

Forek nawet ostatnio był na torze słomczyn, ale niestety ze względu na mało rajdowy stan oraz mało rajdową bude nie był pierwszy :)

05dff5de8599.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na 2 zdjęciu wygląda jak jakiś kadr z Animal Planet, gdzie rozwścieczony DZIK szarżuję na kamerzyste : P KOZAK, zapisuje do folderu z TAPETKAMI  : ) takiego właśnie czarnucha mi się marzy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Troszkę fotek z wypadu do leśnego stawiku na rybki :)

Z góry sorki za jakość ale ja jechałem na ryby nie na sesje :)

760ca068cd12.jpg

60c6c4877280.jpg

8a9fbe6577ad.jpg

d6faabfedf60.jpg

6ede6b5c0dd9.jpg

98645453a956.jpg

34dbbfb4d364.jpg

 

Swoją drogą forek dostał kolejny level zawieszenia.

seria -> WRX - gwint meganracing 

A tak to poza olejem filtrami bez zmian i trzeba szykować sie na rozrząd bo już ma nalatane 80tyś więc igranie z żywotnością jest dość spore.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady aż taki zglebowany to on nie jest... siedzi podobnie jak na zawieszeniu z wrx może ciut niżej. 

Przy zakładaniu tego zawieszenia nie chodziło o glebę tylko możliwość regulacji twardości oraz kątów.

Co do jazdy na ulicach jest mega przyjemnie, zaś w terenie jest dużo wolniej i mniej przyjemnie co nie zmienia faktu że wjedzie. Nadal nim pomykam na ryby więc spokojnie hehe

Dzięki wszystkim za miłe słowo a co do fotek to będę miał na uwadze i postaram się dodać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...