Skocz do zawartości

Forester s-turbo by wojtek8830


wojtek8830

Rekomendowane odpowiedzi

No też się zastanawiałem nad tym z allegro ale mocno uniwersalny jest i chyba się wstrzymam i zamówię od chińczyków bo ponoć ma pasować do forka tylko jest 3x droższy ale i taki masywniejszy taki jak wysłałeś na tym czarnym forku. zastanawiam się tylko jak jest z montażem?


A jak bym chciał kierownice z sti do siebie wrzucić to czego sie spodziewać?

Chodzi mi dokładnie o taką:

http://allegro.pl/subaru-impreza-sti-2005-2007-kierownica-airbag-i5816010878.html

Z tego co się dowiedziałem to momo z wrx pasuje i jeśli okaże się że sti nie pasuje bo wieloklin czy coś to zamontuje momo ale warto zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z kostką? Czy całą taśmą srs?


Albo poprostu jej nie będę podłączał i liczył na to że nie zaliczę dzwona albo będę w tym 0,001 % gdzie brak poduszki uratuje mi życie :D a bardziej serio i tak nie liczę na to że w 16-letnim aucie działają poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę znaleźć tematu z Twoim forkiem :/

I bardzo ważna dla mnie pytanie czym się różnią turbiny TD-04l od TD-04l bo widze że są chyba różne jedne mają wytłoczony napis inne wygrawerowany?

Chodzi mi też o to jakie jest seryjne doładowanie dla mojego forka i dla TD-04l z grawerowanym logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wogóle nie mogę zczytać nr bo jak by ich nie było turbo raczej wygląda na seryjne . Co tam wogóle kolego działasz w temacie,jakieś mody są ?

Edytowane przez Raflo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie pojechałem na strojenie żeby zobaczyć czy da się w ogóle moją wersje wystroić i podobno tak wystarczy znaleźć kilka kostek i będzie latało i zaczęły się schody bo jednej nie mogę namierzyć :/ Niby powinna być pod kierownicą na 4 piny i o dziwo nie mogę jej znaleźć więc popatrzę jeszcze w wolnej chwili i jak jej nie namierzę to odpuszczę strojenie podnoszenie mocy itd chyba że jakoś to ominę i MBC lekko pokręcę bo gdzieś powinienem mieć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałem ostatnio go na allegro i fajnie że taki gigant ale nie wiem czy nie za masywny na dole.

Za to znalazłem coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/1997-2001-FORESTER-TURBO-HOOD-VENT-INTAKE-SCOOP/32528263150.html

Niby podają zę do forestera pasuje ale identyczne foto znalazłem że niby do imprezy to to jest :/ 

Ew. zostaje jeszcze ten polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przerost formy nad treścią....

zobacz :)

przed montażem było wow, po montażu już wow opadło, no ale dużo pracy było by to zamontować stąd zostało do sprzedaży :)

post-12972-0-10989700-1455006109_thumb.jpg

post-12972-0-82142600-1455006117_thumb.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moim zdaniem przerost formy nad treścią....

zobacz :)

przed montażem było wow, po montażu już wow opadło, no ale dużo pracy było by to zamontować stąd zostało do sprzedaży :)

 

Kolego ten wlot zakładałeś  ?

http://allegro.pl/subaru-imprezza-wrx-sti-wlot-na-maske-2003-2005-i5881386806.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze na tym czarnym forku wygląda elegancko :thumbup: fotki jakościowo pozostawiają wiele do życzenia .lecz wiadomo są one tylko podglądowe. Masz może kolego linka do tego wlotu lub namiary jakieś gdzie go można dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam rozwijac ? Po prostu wyglada jak doslownie bylby "kurnik" na masce :) Z boku jeszcze jako tako czyli po japonsku :)

Ale jak przyjrzysz sie z przodu no nie musze nic rozwijac sam widzisz. Do tego przeszkadza w jezdzie.

No i najwazniejsze po co to ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu słabo wygląda to że nie był chyba malowany od środka i widać jednak że to włókno. 

Jednak oryginalny wygląda jak rozcięcie w masce a nie wlot 

Jeżeli Tobie się tak mocno podoba - montuj. Ja tylko mówię Tobie jako osoba, która miała coś takiego i chorowałem na taki właśnie wlot :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...