Skocz do zawartości

Przekaznik tylnej wycieraczki Legacy IV


Łukasz Szypuła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś gdzie ukryty jest przekaźnik tylnej wycieraczki? Odmówiła posłuszeństwa, silnik sprawdzony działa, przewody wydają się ok, nie są niby nigdzie złamane, aczkolwiek nie dochodzi prąd do silniczka wycieraczki. Ktoś miał podobny problem? Ewentualnie ma ktoś może jakiś schemat instalacji, gdzie szukać? Help

Edytowane przez Łukasz Szypuła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje się ktoś gdzie ukryty jest przekaźnik tylnej wycieraczki? Odmówiła posłuszeństwa, silnik sprawdzony działa, przewody wydają się ok, nie są niby nigdzie złamane, aczkolwiek nie dochodzi prąd do silniczka wycieraczki. Ktoś miał podobny problem? Ewentualnie ma ktoś może jakiś schemat instalacji, gdzie szukać? Help

Powinno pomóc.

Rear Wiper and Washer System.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakaś mądra głowa by się przydała żeby to ugryźć heh, z góry dzięki myślę że po nitce do kłebka uda jakoś uda się rozwiązać problem.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Łukasz Szypuła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw trzpień czy się obraca bo ja 2 dni temu robiłem regenerację bo też się zatrzymała. Trzpień od silnika do pióra cały zardzewiały -  oczyściłem papierem ściernym, nasmarowałem i chodzi bez problemu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jakaś mądra głowa by się przydała żeby to ugryźć heh, z góry dzięki myślę że po nitce do kłebka uda jakoś uda się rozwiązać problem.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

No to multimetr/omomierz w łapkę i do roboty. Zacznij od przełącznika zespolonego przy kierownicy. :)

REAR WIPER.pdf

Combination Switch (Wiper).pdf

Edytowane przez WOJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw trzpień czy się obraca bo ja 2 dni temu robiłem regenerację bo też się zatrzymała. Trzpień od silnika do pióra cały zardzewiały -  oczyściłem papierem ściernym, nasmarowałem i chodzi bez problemu  :)

Trzpień sprawdzony, wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tez tak miałem. Wyciągnąłem silnik wycieraczki, podpiąłem pod kostkę i... działa, natomiast po złożeniu do kupy ni chu chu. Sprawdzałem miernikiem, napięcie na kostce w klapie pojawiało się po włączeniu wycieraczki. Zrezygnowany oddalem do warsztatu, okazało się ze kabel w tej gumce w zgięciu klapy był jednak przetarty i nie dawał tyle prądu ile trzeba było do zakręcenia silniczkiem.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie aczkolwiek przewody wyglądają ok na pierwszy rzut oka, dopiero po nowym roku zabieram się konkretnie za rozwiklanie zagadki. Jak tylko się uporam z problemem dam znać.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...