Skocz do zawartości

Ubezpieczenie - dealerski pakiet ochrona zniżek (szyba) a realne koszty wymiany


spawalniczy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Warunki umowy dodatkowej do ubezpieczenia AC – opcja „ Ochrona zniżek - Szyby” niestety ograniczają rzeczywiście maksymalną sumę ubezpieczenia tak jak opisane.

Warta pracuje nad możliwością dopasowania warunków ubezpieczenia do cytowanych w tym wątku realiów ( oznaczałoby to jednak ew. podwyższenie stawki ).

 

Pański przypadek – zgodnie z moim wcześniejszym  wpisem - zostanie potraktowany indywidualnie. Szczegóły na PW.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym mam pytanie - jak jest idea proponowania produktu, który niby jest i działa, ale nie spełnia swojego podstawowego zadania - czyli nie pokrywa dużej części kosztów naprawy?

O ile sobie przypominam, podczas zakupu polisy w Krakowskim ASO szybko oszacowaliśmy koszty wymiany przedniej szyby ("Wiesiu, ile szyba do legacy 2008 z wymianą?" rzucone przez ramię). To pokazuje jaką różnice robi właściwy sprzedawca ;)

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Warunki umowy dodatkowej do ubezpieczenia AC – opcja „ Ochrona zniżek - Szyby” niestety ograniczają rzeczywiście maksymalną sumę ubezpieczenia tak jak opisane.

 

ale to co, Pan tego prędzej nie wiedział? przecież to Pan "negocjował" tą umowę.. i tak się nią chwalił w zacytowanym wyżej przeze mnie poscie...

 

 

 

Pański przypadek – zgodnie z moim wcześniejszym  wpisem - zostanie potraktowany indywidualnie. Szczegóły na PW.

 

Pozdrowienia

 

a co z resztą, którzy dali wiarę w pakiet Subaru (SIP) Warta?

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warunki umowy dodatkowej do ubezpieczenia AC – opcja „ Ochrona zniżek - Szyby” niestety ograniczają rzeczywiście maksymalną sumę ubezpieczenia tak jak opisane.

 

ale to co, Pan tego prędzej nie wiedział? przecież to Pan "negocjował" tą umowę.. i tak się nią chwalił w zacytowanym wyżej przeze mnie poscie...

 

Łojessu :facepalm:

 

Ty nigdy się nie pomyliłeś? Nigdy nic nie uszło Twojej uwadze?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

ale to co, Pan tego prędzej nie wiedział? przecież to Pan "negocjował" tą umowę.. i tak się nią chwalił w zacytowanym wyżej przeze mnie poscie...

Ja negocjowałem Pańską umowę dotyczącą oddzielnego  ubezpieczenia szyb :question:  :wacko: 

Pozwolę sobie przypomnieć, że jest to ubezpieczenie na warunkach ogólnych , nie mające związku z pakietem dealerskim.

Nie było też więc w żaden sposób przez nas "negocjowane".

Nasza rola ze zrozumiałych względów nie obejmuje szczegółów warunków ubezpieczenia.

Priorytetowo chodzi nam o to, aby określone specyfikacje techniczne, czy też działania SIP były uwzględniane w stawkach ubezpieczeniowych promując tym samym bezpieczeństwo.

I tak mamy zniżki np. za :

- aktywny ISR

- uczestnictwo w programie bezpieczny kierowca ( ze statystyk wynika znaczny spadek szkodowości !)

- wyposażenie w system EyeSight

 

Uszkodzenia szyb są zazwyczaj wynikową zanieczyszczonych dróg ( np. poderwany przez koło poprzedzającego pojazdu kamień) i jako takie praktycznie nie do uniknięcia czy to przez specyfikację auta, czy też szkolenia kierowców = nie należą do naszego priorytetowego kręgu zainteresowania.

 

Powyższe nie zmienia faktu, że do tak ograniczonego ubezpieczenia podchodzą krytycznie ( czemu, jak sądzę, dałem już wyraz ).  

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...