Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

No weekend się zbliża więc Forek przyjął 50-tke dla lepszego samopoczucia.

Zobaczymy ile to cudo jest warte, bo koszt na bak to 7zł, czyli rozwiązanie pasztetowe :D

 

Mowa o:

 

[ http://nokautimg3.pl/p-f4-ba-f4bab850888248f921fd92edca04bff7500x500/millers-oils-petrol-power-ecomax-500ml.jpg ]

 

 

- masc na szczury........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 Kkm latem po Szwecji, z łokciem na podłokietniku, dach otwarty bo pogoda jak na Capri, jazda jak wszyscy wiejscy wikingowie: gram poniżej 8. Dodam, że to Foryś 2.0 xt. Co kraj, to spalanie - bo z powrotem ze ze Swinoujścia pod Szczecin w ...jakieś 5 minut :wink: . Jak pytają, ile to-to pali, to odpowiadam że jak chcę, to i 25l . Kiwają głowami. Każdy z nas to zna. Pozdro z Lasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy robisz jakąś wycieczkę?? :mrgreen: Swoim ekonomicznym dupowozem :twisted:

 

No fakt, jakiś dziwny ten mój WRX, bo w mieście nie spalił jeszcze więcej niż 13,8, w trasie góra 11, a zazwyczaj około 10 (benzyna tylko 98). A nie ma lekko.:wink: Najbliższy większy wypad chyba na wiosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy robisz jakąś wycieczkę?? :mrgreen: Swoim ekonomicznym dupowozem :twisted:

 

No fakt, jakiś dziwny ten mój WRX, bo w mieście nie spalił jeszcze więcej niż 13,8, w trasie góra 11, a zazwyczaj około 10 (benzyna tylko 98). A nie ma lekko.:wink: Najbliższy większy wypad chyba na wiosnę...

 

 

No rzeczywiście dziwny ten twój WRX bo mój lubi wypić około 18 w mieście, trasa jakieś 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...