Skocz do zawartości

PKN Orlen a sprawa Kubusia (psa ) - apel


bea

Czy chcesz się bawić z innymi forumowiczami?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A czyje produkty kupuje się na stacjach innych koncernów? Co? Od kogo biorą paliwo inni dystrybutorzy? Nie róbcie dziecinady...

Rozumiem mieć pretensje do konkretnego ajenta, który w sprawie zawinił, i jego stację olać (i słusznie zresztą w tej sytuacji), ale nie odwalajcie szopki z tym obrażaniem się na koncern. Jak dzieci w piaskownicy...

Domyślam się, że wszystkich entuzjastów "Orlen precz" jutro na przystankach zobaczę (i to nie autobusowych, ropka też produkcji Orlenu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem wam tylko tyle: kiedys gdy wchodzilem do pewnej przydroznej knajpy ugryzl mnie wlasnie taki piesek, ktory "byl tam od zawsze". Nieprzyjemnosci z tym zwiazanych mialem tyle, ze moglbym obdzielic kilka osob.

 

Bardzo lubie zwierzaki, ale bez przesady. Gdybyscie tyle energii i pieniedzy wlozyli w glodujace dzieci w Afryce... ale by bylo. :neutral:

 

 

tyle ze historia Kuby byla znana od 13 lat i pies sie bal ludzi i do nich nie podchodzil, nigdy nikogo nie ugryzl bo nawet do ludzi ktorych znal nie podchodzil i to tyle - co do dzieci w afryce to do konca nie wiesz na co kasa, ktora dajesz idzie - a tutaj wiadomo co sie dzieje

poza tym nie wiesz czy akurat juz dzieciom w afryce nie pomagaja ludzie, ktorzy sie tutaj wypowiedzieli, a jedno drugiego nie wyklucza

nie rozumiem takich wypowiedzi jak Twoja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tylko tyle: kiedys gdy wchodzilem do pewnej przydroznej knajpy ugryzl mnie wlasnie taki piesek, ktory "byl tam od zawsze". Nieprzyjemnosci z tym zwiazanych mialem tyle, ze moglbym obdzielic kilka osob.

 

Bardzo lubie zwierzaki, ale bez przesady. Gdybyscie tyle energii i pieniedzy wlozyli w glodujace dzieci w Afryce... ale by bylo. :neutral:

Tu nie tylko chodzi o psa. Chodzi też o Orlen.

A poza tym zobacz nasze inne akcje... :!:

Trochę się zawiesiłem a tu tyle ripost. :grin:

jarmaj

A z tego co wiem to Orlen nie zaopatruje 100% stacji benzynowych w Polsce.

Zapytaj się jakiegoś znajomego ajenta ile zarabia miesięcznie na paliwie a jakie ma dochody ze sprzedaży innych rzeczy w sklepie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie zwierzaki, ale bez przesady. Gdybyscie tyle energii i pieniedzy wlozyli w glodujace dzieci w Afryce... ale by bylo.

 

Pozwól mi proszę wkladać energię w to na co mam ochotę i nie ma tu przesady . Jezeli możesz pomóc dzieciom w Afryce to pomóz i włóż w to energie i pieniądze, na pewno sie ucieszą.

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie zwierzaki, ale bez przesady. Gdybyscie tyle energii i pieniedzy wlozyli w glodujace dzieci w Afryce... ale by bylo.

 

Pozwól mi proszę wkladać energię w to na co mam ochotę i nie ma tu przesady . Jezeli możesz pomóc dzieciom w Afryce to pomóz i włóż w to energie i pieniądze, na pewno sie ucieszą.

 

EOT

Brawo! Popieram! :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Jarmaja i Kowalzkiego. Nie rozumiem, czemu na tej całej akcji ma tracić pan Józek z Wygwizdowa Pomorskiego, właściciel małej stacji pod barwami Orlenu, mający tyle wspólnego z bezduszną kobietą z drugiego końca Polski, co świnia z gwiazdami :roll: Jak ktoś ma zapał i uważa to za słuszne, to może propagować akcję na konkretną stację, żeby puścić ajentkę z torbami, ale co do tego biednego psa ma przykładowy pan Józek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma zapał i uważa to za słuszne, to może...

 

...tankować sobie tam gdzie chce :twisted: Jeśli ktoś ma ochotę mieć PKN w głębokim poważaniu, to jego sprawa.

 

Jasne, ale po co podciągać ten "wybór" pod sprawę biednego psa. Nie rozumiem czemu przez głupotę jakiejś kobiety, mają tracić niewinni ludzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale po co podciągać ten "wybór" pod sprawę biednego psa. Nie rozumiem czemu przez głupotę jakiejś kobiety, mają tracić niewinni ludzie

Zdarzenie z psiakiem utwierdza mnie w przekonaniu, że robię dobrze!

Niewinni ludzie? Może to Orlen popełnia błędy w doborze kadr?

Chcę się solidaryzować z innymi robiąc to w Warszawie. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale po co podciągać ten "wybór" pod sprawę biednego psa. Nie rozumiem czemu przez głupotę jakiejś kobiety, mają tracić niewinni ludzie

Zdarzenie z psiakiem utwierdza mnie w przekonaniu, że robię dobrze!

Niewinni ludzie? Może to Orlen popełnia błędy w doborze kadr?

Chcę się solidaryzować z innymi robiąc to w Warszawie. :!:

 

hogi, ale powiedz mi proszę czemu na całej tej akcji ma tracić jakiś uczciwy człowiek z drugiego końca Polski, który możliwe, że sam popierał akcję przywrócenia Kubie możliwości mieszkania na stacji? Czy jeśli w którejś restauracji podają Coca-Colę w brudnych szklankach, to będziesz bojkotował Coca-Colę, że pływają w niej jakieś syfy? Może niezbyt trafne porównanie, ale sens mniej więcej ten sam. Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać, ale chcę dowiedzieć się tylko tego, dlaczego na całej tej akcji mają tracić niewinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck przykład z brudną szklanką w knajpie i obrażaniem się na coca cole doskonały.

Cała akcja, poza bojkotem danego właściciela stacji, jest infantylnie śmieszna.

Ale oczywiście każdy ma prawo pieprzyć takie bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli w którejś restauracji podają Coca-Colę w brudnych szklankach, to będziesz bojkotował Coca-Colę, że pływają w niej jakieś syfy? Może niezbyt trafne porównanie, ale sens mniej więcej ten sam.

 

Wck przykład z brudną szklanką w knajpie i obrażaniem się na coca cole doskonały.

 

tylko, że Coca Cola nie ma żadnego wpływu na to gdzie jej produkty są sprzedawane... natomiast Orlen ma wpływa na dobór kadry (a przynajmniej powinien)

 

Ale oczywiście każdy ma prawo pieprzyć takie bzdury...

 

właśnie widać jak szanujesz wypowiedzi innych forumowiczów i jak "każdy ma prawo" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli w którejś restauracji podają Coca-Colę w brudnych szklankach, to będziesz bojkotował Coca-Colę, że pływają w niej jakieś syfy? Może niezbyt trafne porównanie, ale sens mniej więcej ten sam.

 

Wck przykład z brudną szklanką w knajpie i obrażaniem się na coca cole doskonały.

 

tylko, że Coca Cola nie ma żadnego wpływu na to gdzie jej produkty są sprzedawane... natomiast Orlen ma wpływa na dobór kadry (a przynajmniej powinien)

 

Vero, ale ja wciąż nie mam pojęcia jaki wpływ na dobór kadry ma uczciwy właściciel małej stacji Orlenu na drugim końcu Polski, którego cała ta akcja w skrajnym przypadku może doprowadzić do bankructwa (w końcu do tego chyba dążą uczestnicy całej tej "kampanii anty-Orlenowskiej"?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero, ale ja wciąż nie mam pojęcia jaki wpływ na dobór kadry ma uczciwy właściciel małej stacji Orlenu na drugim końcu Polski, którego cała ta akcja w skrajnym przypadku może doprowadzić do bankructwa (w końcu do tego chyba dążą uczestnicy całej tej "kampanii anty-Orlenowskiej"?)

Wck czyżbyś był ajentem stacji benzynowej?

Jeżeli mam uprzedzenia do Mc Donalda to nie będę jadł w całej sieci, bo mi się tak podoba.

Jeżeli mam uprzedzenia do Orlenu od 7 lat w Warszawie i widzę, że taka beznadziejna sytuacja jest w całej Polsce-to dlatego u nich nie tankuję.

[ a to nie można zapłacić kartą, zatankować o 12 w nocy itp.itp.]

Ta marka straciła dla mnie wizerunek.

Jest coś takiego jak odpowiedzialność zbiorowa. :mrgreen:

Przyłączam się do tej formy protestu, jestem jak najbardziej za. W ten sposób połączą się wszyscy w całej Polsce.

 

Sympatycy Orlenu! Połączcie się w liczniejszej grupie niż my i tankujcie 2 razy więcej na stacjach orlenowskich. Pomóżcie biednemu , niewinnemu koncernowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do tej formy protestu, jestem jak najbardziej za. W ten sposób połączą się wszyscy w całej Polsce.

 

Nie wydaje Ci sie, ze te kilkaset(?) tysiecy osob tankujacych codziennie na Orlenie moze miec gleboko w dupie sprawe jakiegos tam starego psa? Tylko nie ruszajcie teraz na mnie bo ja akurat psy lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...