Skocz do zawartości

Impreza GL - groszek w babskich rękach :)


cougar94

Rekomendowane odpowiedzi

Matko nie tą strzałkę kliknąłem :-(

 

Wybacz...nie wiem jak to cofnąć :-(

 

 

Oczywiście Subarka jak i właścicielką choć malo zadowolona...Wygląda dobrze :-D

 

 

A poprawki to w dzisiejszych realiach staje się normą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spasowanie maski i zderzaka jest słabe, polerki nie zrobili, zostawili też napis na klapie bagażnika, mimo prosiłam ich o zdjęcie... Nie wspominając już o bublach na zderzaku tylnym i pozostawieniu ostrej krawędzi od reperatury która przy wjechaniu na dziury bezczelnie przecinała mi bieżnik w oponie... Byłam już na skardze, obcięli mi to a na resztę mam przyjechać za tydzień. I weź się człowieku nie zdenerwuj... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprzejmuj sie dziewczyno bo zlosc pieknosci szkodzi a szkodaa by zaszkodzil ;) fajnie z subarka do siebie pasujecie ;) ja tez dawalem auto do lakierowania kilku el wymiany progu gosc wymienil prog i tak slabo zbezpieczyl ze po 2 mies wychodzila ruda a progi wyginalem sam z blachy 1.5mm pancerne...! Poza tym lakierowal zderzaki i dzrwi kierowcy z tych nawet niesciagna naklejki tylko odcia tasma po naklejce i tyle wymalowal.

Po tym wzialem sprawy w swoje rece i sam teraz robie takie rzeczy

Pozdrawiam i zycze abys wiecej nietrafiala na partakow bo szkoda kasy i nietylko ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiecej fotek tej etrzydziechy? :)

a tak się składa że mam  :D

 

 

Jeśli będziesz chciała robić wydech na bulgot to mam kolektor z antyka ;)

Fajna GC :)

jeszcze o tym nie myślałam zbyt intensywnie, ale będę pamiętać :)

 

 

A gdzie swinia na lustereczku?

nie ma i nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda ja po spotkaniu z jednym z forumowiczow odrazu nakleilem po pytaniu " a gdzie swinki ? Naklej zobaczysz auto bardziej rasowo wyglada " i nakleilem i az milej sie zrobilo ;D jakbys sie zdecydowala to pisz do @eurojanek napewno Ci pavnie takie swiniaki i wiele innyvh naklejek jakbys potrzebowala ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten świat mały. Podjeżdżam ostatnio do kolegi na Kretomino do garażu. Uchylone drzwi i widzę, kurnik od WRX'a. Pytam się się co Ty subarynkę robisz? A on na to chodź, zobacz....byłem, widziałem, nawet dotykałem:) Spoko furka będzie, jak się ją dopieści lakierniczo: ) 

 

Zapytałem się też jego, kto taki kupił imprezę, jak powiedział, że dziewczyna to stwierdziłem, że ma oktany we krwi, skoro jara się imprezką, TAK TRZYMAC!!!

 

Pozdrowienia z czarnego forka z Koszalina. 

Edytowane przez Markuss777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam witam, sto lat mnie tu nie było, więc może napiszę jak sprawa obecnie wygląda. Groszek w sumie stał długo zapomniany a ja jeździłam beemką :D A to z powodu sikania paliwem z jednego z przewodów. Problem opanowany, przy okazji zdobyłam się w końcu (do tej pory byłam zbyt leniwa i zapracowana) na odkręcenie czwartego światła stop znajdującego się za tylną szybą, który wyglądał jak pół du*y zza krzaka. Jak do niego wczoraj wsiadłam pierwszy raz od dawna to aż nie poznałam własnego samochodu :D Plan na najbliższy czas jest taki: zakup opon na zimę (bardzo ambitnie, wiem), oddanie tylnych amortyzatorów do regeneracji, być może zakup przedniego błotnika w kolorze (w obecnym schodzi klar i jest na nim wgniota), potem auto spa i zrobienie porządnej polerki a następnie wosk no i zabezpieczenie progu, który jest odrobinę rudy. Najważniejsze że podłoga zdrowa, nie muszę się obawiać, że wypadnę na zakręcie razem z fotelem :D. No i rozglądam się za kratkami w zderzak, gdyby ktoś coś wiedział dawajcie znać, chętnie przygarnę :)

 

26b8c76c3a496a86med.jpg

 

Zdjęcie z Ustki, z półtora miesiąca temu. Pierwsze tutaj po oklejeniu postojówek, moim zdaniem wygląda to dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o trzęsienie budą, to szedlbym bardziej w kierunku sprawdzenia przeniesienia napędu, przegubów wewnętrznych. ;-)

 

Problemy z zapłonem to bardziej szarpanie, dławienie się silnika, słabsza reakcja na gaz..

 

A jakie dalsze plany? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dławienie też jest, i słabsza reakcja na gaz również. Obstawiam zapłon na 100% :D

 

Ano plany takie że po zrobieniu bieżących rzeczy oraz wydechu postanowiłam założyć gwint i opuścić dziada na glebę. Za jakiś czas w grę wchodzi malowanie plasti dipem oraz przyciemnienie szyb i takie tam :D jakaś wizja jest w głowie, to najważniejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z groszkiem minął już rok, nawet nie wiem kiedy to zleciało :)

Co najważniejsze, nigdy mnie nie zawiódł, a na ten moment mam nawet chęć dziubać przy nim dalej.

Sezon jesienno-zimowy to z pewnością okres kiedy "grocho" jest najbardziej przeze mnie kochany i niestety nie udaje mi się wygrać z ochotą polatania po polnych drogach i wbijania się w większe kałuże  :D

10 się zbliża wielkimi krokami, co za tym idzie, będzie pieniądz na świeczki i kable, mam nadzieję, że niemiłosierne trzęsienie budą po wymianie tego i owego ustanie, bo nie ukrywam, jest to dość irytujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...