Skocz do zawartości

Forek 2.5 Xt


Docik

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie starczy i tak juz blisko granicy wytrzymałość skrzyni


Wizyta w warsztacie i mam osłonę turbo zamatowana

plus pare drobiazgów. Naczekałem się na nią (pozdrawiam Carfita) ale wreszcie siedzi

Nie ma zdjęcia po zamatowaniu bo ciemno bylo ale któregoś dnia może się uda pozdrawiam

post-23208-0-31192000-1446130822_thumb.jpg

post-23208-0-89661700-1446130866_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje cyknąć zdjęcie w garażu ale nie wiem czy cos bedzie widać za 1.5h jadę po żonę. Wtedy proszę sie spodziewać o ile wyjdzie bo ciemno

Zazdroszczę tej płyty - osłony :D Ile dałeś ? Muszę do Siebie taka wstawić :) Wydech juz prawie cały COBB'a jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mały Update:

 

bylo tak

 

 

a wyszlo tak mialem malować na wiosnę ale nie wytrzymałem z przodem reszta za rok troche sie odcina żywszą barwa ale wygląda dla mnie ladniej. Czarny grill daje jeszcze lepszy efekt tani zabieg a z fabryki nie wychodził szkoda. Po drodze turbo timer Greedy nie mam zdjęcia ale fajna zabawka przydaje się. Dalsze może mody jak budżet podreperuje bo jeszcze felunek się nabylo

post-23208-0-10175300-1448924246_thumb.jpg

post-23208-0-51910800-1448924280_thumb.jpg

post-23208-0-18143400-1448924321_thumb.jpg

Edytowane przez Docik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam w nowym roku i dziele sie szczęściem. Stabilizatory zaraz będą u mechanika. A z tak zwanych modów upiększających to będą jeszcze chlapacze rallyarmoura i fotelik kubełek. Zdjęcia wrzucę jak juz będzie na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję miło to słyszeć kolor tylko mógł by być rallyblue ale i tak się cieszę jest ciut mniej ale dalej dość rzadki. Dzisiaj się ucieszyłem podwójnie zakupy w B.CITY parking podziemny miejsca 3 wolne to ja na środek. Wracam a tu obok braciszek. Kolor czarny grill sti gwint zawiasy brembulce cyklem fotę pękając z dumy. Musze niestety zakryć tablice bo może właściciel sobie nie życzy wyglądały ślicznie mimo że oba brudne. Jeszcze twój niebieski Darecki i prawie zlot bo za rogiem stal srebrny przed lift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...